Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsesztem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ez egy elég hosszú történet, de megpróbálom röviden leírni. Még nyáron láttam egy csajt, aki nagyon megtetszett. Nekem még volt barátnőm, akit persze mindennél jobban szerettem. Úgyhogy föl sem merült a dolog. De augusztusban szakítottunk. Azóta egyedül vagyok. Tizedikes vagyok egy gimiben és úgy alakult, hogy a csaj, aki tetszett, a mi sulinkba jött. Mint kilencedikes. Nagyon sokáig tartott, hogy lépjek valamit. Október körül elkértem a számát, de rosszul írhattam le, mert vagy 50-szer legalább hívtam, de nem vette fel sosem. Aztán jött az iskolai hajtás, és nem volt időm semmire. Így szépen lassan "elsikkadt" a dolog. A baj az, hogy megint föllángoltam, de nem tudom, mit tehetnék. Most vagy bunkónak, vagy gyökérnek néz. És sajnos elég félénk, suliban nemigazán látom és nem is az a beszédes lány (legalábbis velem :D). Szerintetek hogy tehetném jóvá a bénázásom? Van még esély? Vagy mondjak le róla? Köszönöm, ha végigolvastad. 16/f

2012. jan. 30. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem úszott el.

Próbáld meg elhívni valahova személyesen és tudsz vele beszélgetni a dolgokról nyugiban :D

sok szerencsét !


17/f

2012. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mondd el neki a igazat, hogy szeretnéd még jobban megismerni de most hajtás volt stb. :)) a lányok birják az öszinteséget és még aranyosabb(szerintem) ha kicsit bénák ha zavarban vannak:)) hajrá!!

16/L

2012. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérd el a számát az LBjétől, aki sikongatva fog futni a csajhoz h ááá elkértéka számodat...

Ha ez nem igazán jön be ( bár tuti tipp) akkor ott van a Facebook vagy menj neki a folyosón es kezdj vele dumcsizni. Sok sikert!

2012. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de mit mondjak neki? hogy az előző barátnőm öszetörte a szívem, ezért sok időre volt szükségem, amíg visszanyertem a bizalmam a női nemben, de ez idő alatt mégis volt egy apró pillanat, amikor úgy éreztem, itt az idő, de aztán megint meghátráltam, de most szeretném jóvá tenni? (szép mondat)

ez olyan nyálasan hangzik

2012. jan. 30. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ezt semmi képp ne mondd ;)
2012. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell a magyarázkodás, nem az anyád. Sztem egyszerűen csak kezd a flörtel és igy te is jobban ráhangolódhatsz a dologra.
2012. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki s neked is a lány akkor szerintem próbáld meg hogy odamész s kérdezd meg hogy van kicsit hass rá majd hozd fel hogy nehari számot cseréltél és elveszett az ővé vagy hasonló rá kell vezetni szépen.. már eleve bátor dolog újra odamenni hidd el .. ha nem próbálod meg bánni fogod.. írd le hogy mi lett az eredmény majd .:) 18/L
2012. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te hívtál 50x?:))
2012. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
haver ne aggódj! semmi nincs veszve amíg Te nem mondasz le róla! vedd fel vele újra a kapcsolatot és csak simán beszélgess vele minden féléről és éreztesd vele, hogy különlegesnek tartod.. ezzel imponálsz neki és jó szemmel fog rád nézni :) aztán szépen tovább
2012. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!