Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? fura ez az egész dolog . És elsősorban fiú válaszokra vagyok kíváncsi, mert hát jah inkább ti ismeritek, h mi van a fiúkban .

Figyelt kérdés

Szóval először is mért kér egy fiú meg egy lányt hogy süssön neki sütit ? Ez a bizonyos srác már 3adjára hívott fel, és kért meg , h mikor legközelbb találkozzunk, akkora süssek nkei sütit . Nme értem, h minek nem vagyok az anyja, a húga és a barátnője sem . mért én ?!(sütöttem neki 2szer)

Ápr.1-én írt egy smst, h I LOVE YOU! aztán pár órával később írt h csak viccelt ápr1.alkalmából.

Éjszaka közepén hívogat...és az a fura h 1 - másfél órákat simán elbeszélgetünk!Telefonon nagyon jófej, mindenről tök emberien tudunk beszélni, de mikor találkozunk oylan mintha zavarba lenne, alig bír megszólalni, és mintha nem is keresné a figyelmemet.

Ő 21 én 17.

Nem úgy indult az egész h úgy álltunk 1máshoz mint fiú-lány, hanem csak haverkodtunk, de mostanában már kicsit más ..., én mint lány azt mondom, h szerintem bejövős vagyok számára.Szerintetek?


2012. jan. 30. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennél nyilvánvalóbb jeleket már nemigen kaphatsz, ha ez se elég, akkor felesleges neked segíteni.
2012. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pqpqpq ***** válasza:
en is kerek sutiiit :)
2012. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég sötét vagy ha nem jöttél rá h bejössz neki.
2012. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, csak elég fosós fajta.
2012. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huh...köszi :D nah de akkor most mit csináljak ?! ... mert hát szerintem nem kellene semmit mert én lányvagyok és ő meg legyen már annyira tökös, h kezdeményez...de tnap este (telefonon) egy csomó ideig azt taglalta, hg a 15-18éves lányok nagyon éretlenek, és soha nem jönne össze egyikkel sem... de akkor mért csinálja ezt ? mért játszik velem ? rákérdezzek ?
2012. jan. 30. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne így kérdezz rá! :)


Valószínű azért van zavarban, mert tényleg tetszel neki. Elég egyértelműek a jelek...


Mi az, hogy csak te vagy a lány, neki kéne kezdeményezni??? :) 21. században vagyunk kislány, ha neked is tetszik és úgy érzed, te hamarabb tudnál lépni, nyugodtan kezdeményezz! Nincs abban semmi, sőt...


23/F

2012. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!