Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokat kérdezném elsősorban!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat kérdezném elsősorban! Ti hogyan akarnátok lerázni egy pasit akivel jártok már jó ideje de mondjuk nem mernétek megmondani a szemében hogy vége? Milyen ürügyeket találnátok ki?

Figyelt kérdés
Én vagyok a férfi és lehet hogy egy lerázás áldozata vagyok...szóval megköszönném az értelmes válaszokat..köszi
2012. jan. 12. 16:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tehát milyen taktikákat vetnétek be??
2012. jan. 12. 16:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gerincesnek érzem magam valószínűleg a szemébe mondanám, hogy mi az ábra nem ilyen hátulról sunnyogós módszert választanék. 20/L
2012. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 16:57


de én azt kérdeztem hogy tegyük fel nem lennél gerinces..:)

akkor milyen taktikát választanál?

2012. jan. 12. 16:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Erőszakold ki, ha nem akar semmit, akk mondja meg. Én is ezt csináltam nemrég, vannak olyan lányok, akik nem tudják, h mit akarnak. Mellőznek, nem mondanak semmit, hátha mégis melletted döntenének. Én személy szerint szeretem lezárni a dolgokat.
2012. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egy jó tanács!! növessz először is gerincet, majd mond meg a szemébe
2012. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ehhez a kérdéshez én is túl jellemes vagyok. :(


De ha mondjuk kimondott feladat lenne ,hogy alattomosan rázak le valakit, akkor:

1. keveset találkoznánk

2. nem nagyon figyelnék rá, ha együtt vagyunk

3. Minden más előrébb való lenne nála

4. Esetleg megpróbálnám összehozni mással.

2012. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 16:59


Egy jó tanács Mr Roland úr!Ha elolvastad volna a kérdésem akkor talán értelmes választ is tudnál adni:).mivel én vagyok a férfi és mondtam vagy is írtam hogy lehet hogy egy lerázás áldozata vagyok,de nem tudom eldönteni hogy valóban az e...

2012. jan. 12. 17:02
 8/11 A kérdező kommentje:
szóval nem tudom eldönteni hogy alapban ilyen a személyisége vagy valóban le akar e rázni...úgy nem tudom eldönteni hányadán állok vele..
2012. jan. 12. 17:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, egyszer már voltam ilyen "gerinctelen". Azért volt, mert volt egy pasim, aki imádott engem, teljesen oda volt értem, kedves is volt mindenkihez, egyszóval szinte maga a tökély. Egyetlen egy dolog nem volt tökéletes a kapcsolatunkban: én. Nem voltam szerelmes belé, egyszerűen nem volt meg az a "szikra".

De mivel Mr. Tökéllyel jártam, aki mindig a legőszintébb szeretettel és csodálattal nézett a szemembe, egyszerűen képtelen voltam a szemébe mondani, hogy vége.

És normális, kézzel fogható indokot nem találtam.

Úgyhogy, sajnos nem találtam jobb megoldást, mint hogy elkezdtem nem keresni őt. Nem hívtam fel telefonon, lemondtam a találkozókat.Tudtam, hogy ez nem megoldás, de valahogy azt vártam, hogy majd ő fogja megelégelni a viselkedésemet, és ő szakít velem (nem fordítva) levéve a vállamról ezt a terhet.


(Végül tényleg így lett...)

2012. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 17:04


írtam neked privátot..ha gondolod egy két dolgot leírhatnál nekem ott,mert nekem most fontos lenne..mert nem tudom hogy mi a helyzet velünk és csak hogy le akar e rázni valóban vagy csak én képzelek bele sokat...

2012. jan. 12. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!