Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyereket várok tőle, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket várok tőle, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve ismertem meg a páromat. Tudtam, hogy vannak gyerekei, tudtam, hogy volt már házas, de úgy tudtam, hogy jó pár éve elvált.

Rengeteget voltunk együtt, bármikor hívhattam, bújkálni sem kellett, így kicsit sem gyanakodtam.

Már terveztük, hogy összeházasodunk és családot alapítunk. Jelenleg 2 hónapos terhes vagyok. Amikor elmondtam neki, hogy babánk lesz, fura válaszai voltak. Hogy úgy gondolta kicsit később és hogy ő csak elméletben gondolkodott a dolgon, de az esküvő után szerette volna. Meg hogy a volt felesége is zaklatja most pénzért, meg hogy törődjön többet a gyerekekkel. Egyre gyakrabban vitatkoztunk és egyre ritkábban láttam.

Pár napja derült ki, hogy nem is vált el, csak a munkája miatt sokat van a fővárosban, miközben a családja vidéken él. És azt is közölte, hogy esze ágában sincs elválni, mert most kezd rendbe jönni a házassága, mert a feleségének is volt más meg neki ugye voltam én, de ezeknek vége már.

Mit tegyek most? Én még szeretem és gyerekünk is lesz. És hogy élünk majd meg a babával ketten, ha senkire nem számíthatunk? Van ugyan munkám, de nem keresek annyit, hogy egyedül fizessem a rezsit (amikor lakást vettem, ő javasolta a magasabb rezsijűt) és tartsam el a kicsit is.


2012. jan. 30. 13:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Felelőtlen fassz a pasi...hát igen,a gyerektartás mindenképpen jár,de én azért meggondolnám vállalom-e..utolsó:miről beszélsz s..fej???mi az,hogy a csaj csináltatja fel magát,normális vagy???
2012. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
bocs,nem az utolsó..
2012. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Vetesd el, az lenne logikus. Kereshetsz egy olyan férfit, aki a közös gyermekeiteknek lehet igazi apja.


Persze ez csak az én véleményem, ez a döntés pedig túlságosan komoly. Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz helyzetben vagy.

2012. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az abortuszon én is gondolkodtam már, de a szívem mélyén akarom ezt a babát. És egészségügyi okai is vannak, hogy nem akarom elvetetni. Több alkalommal műtöttek cisztával, először 16 évesen. És már akkor azt mondták, hogy legrosszabb esetben még meddőség is kialakulhat. Én csodának éltem meg ezt a babát és félek, mi lesz, ha többé nem esek teherbe. Nem tudnék úgy élni.
2012. jan. 30. 14:28
 15/20 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagy. 25 évesen ez volt az elsö igazán komoly kapcsolatod? Szerintem a VOLT párodtol nyugodtan vegyél bucsut. Mielöbb igyekezz ... ( ha ugy gondolod, üziben folytathatom.)
2012. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nehéz szitu.Ez a faszi egy patkány,gyereket csinál és lelép ez igen,akkor tejeljen ahogy kell.

Hogy tudta titokban tartani,hogy kettős életet él?

Mintha egy filmet néznék hihetetlen.

Kettős életet élő pasi.

Hogy tudtad meg,hogy házas?

Ha megtartod a gyereket akkor követelheted a gyerek tartást,és fog fizetni különben az állam fogja behajtani rajta.

Maximum annyit tesz,hogy ha vállalkozó ,,eltűnteti" a jövedelmét.


Amúgy ő mit mondott,amikor megtudta,hogy terhes vagy?

2012. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező még eszembe jutott egy film a címe: Egy lányról.

Nagyon hasonló a sztori,nézd meg.

Ott is a pasi kettős élete,behülyítette a kislányt,hogy házasság minden ilyesmi,a lány még az Oxfordra se akart menni,sőt otthagyta az iskolát,aztán egy nap minden kiderült a faszi nős volt,több hónap után borult a bili.

2012. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

13:55 elmész a fa$zomba, meg a többi hozzád hasonló is...

Szexeltél már gondolom, akkor illene tudnod, hogy ez is olyan dolog, amihez általában 2 ember kell.


Kérdezö, sajnálom a helyzeted, és igaz, hogy az abortusz lenne az "ésszerü" döntés, de pl én sem tudnám megtenni semmilyen körülmények között...

Tuti elintézném, hogy a feleség véletlenül megtudja...

2012. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Amikor elmondtam, még kitart mellettünk. Csak aztán egyre kevesebbet ért rá , egyre kevesebbet hívott. Majd amikor kiderült mindent, közölte, hogy neki már van családja és hogy ezt vegyem tudomásul.

Közben úgy alakult, hogy megtartom a babát. Mondtam neki, hogy a gyerektartást azért fizetnie kell, de azt mondta, hogy ő nem akarja a gyereket, vetessem el, mert ő nem fog fizetni egy fillért sem. De nekem akkor is kell ez a gyerek.

Azóta nem beszélünk sokat, néha felhív és megfenyeget, hogy végem ha a felesége valaha is megtudja. Mert gondolkodtam rajta, hogy elmondom. De ha beperelném gyerektartásért, akkor úgyis mindenképp kiderülne.

2012. febr. 20. 14:29
 20/20 anonim ***** válasza:

A gyökér!


Figyelj te meg vágj vissza,hogy akkor találkozunk a bíróságon,és amikor beszéltek egy jó tanács vedd fel diktafonra,és ha fenyeget,azt majd játszd le a bíróságnak,még börtönbe is zárják,vagy felfüggesztik a PATKÁNYt.

Jelenmtsd fel most azonnal,nem lesz olyan nagy arca a gyökérnek.Ilyenekre küldeném rá a ,,spanokat",tuti elbeszélgetnének vele ,,barátilag", ,,jó tanácsokkal".

2012. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!