Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyereket várok tőle, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket várok tőle, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve ismertem meg a páromat. Tudtam, hogy vannak gyerekei, tudtam, hogy volt már házas, de úgy tudtam, hogy jó pár éve elvált.

Rengeteget voltunk együtt, bármikor hívhattam, bújkálni sem kellett, így kicsit sem gyanakodtam.

Már terveztük, hogy összeházasodunk és családot alapítunk. Jelenleg 2 hónapos terhes vagyok. Amikor elmondtam neki, hogy babánk lesz, fura válaszai voltak. Hogy úgy gondolta kicsit később és hogy ő csak elméletben gondolkodott a dolgon, de az esküvő után szerette volna. Meg hogy a volt felesége is zaklatja most pénzért, meg hogy törődjön többet a gyerekekkel. Egyre gyakrabban vitatkoztunk és egyre ritkábban láttam.

Pár napja derült ki, hogy nem is vált el, csak a munkája miatt sokat van a fővárosban, miközben a családja vidéken él. És azt is közölte, hogy esze ágában sincs elválni, mert most kezd rendbe jönni a házassága, mert a feleségének is volt más meg neki ugye voltam én, de ezeknek vége már.

Mit tegyek most? Én még szeretem és gyerekünk is lesz. És hogy élünk majd meg a babával ketten, ha senkire nem számíthatunk? Van ugyan munkám, de nem keresek annyit, hogy egyedül fizessem a rezsit (amikor lakást vettem, ő javasolta a magasabb rezsijűt) és tartsam el a kicsit is.


2012. jan. 30. 13:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Húú! Sajnálom hogy így alakultak a dolgok!

Bevallom őszintén, én nem tudom mit csinálnék a helyedben, ahogy te sem!Abortuszt nem tudom meddig csinálnak, de az lelkileg nagyon megviseli az embert!Megtartani ezek után és úgy mond anyagi háttér nélkül meg nehéz!

Esetleg szüleid véleményét kérd ki! Hány éves vagy?


29/N

2012. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezt rendesen elb*sztad. Próbálj meg a szüleidtől segítséget kérni, más választásod nincs.
2012. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A helyzeted sajnálatra méltó.

Azt már most tudatosítani kell magadba, hogy a férfi és te soha nem lesztek egy igazi család.

Sajnos egyedül kell boldogulnod. Apai jogait követelheted rajta. De többet nem.

Szóval próbáld úgy berendezni az életed, hogy egy gyerekkel fenn tud magad tartani. Mert ezek szerint nem számíthatsz se rokonra, se barátra.

2012. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem semmi szószban vagy!

Szüleid, barátaid nem tudnak segíteni? Most a helyedben először is érzelmi támaszt keresnék egy jóbarát személyében. Ha az 'apa' ilyen gerinctelen, hogy otthagy akkor, amikor a leginkább szükséged lenne rá, a minimum, hogy ráverném az apaságit.

2012. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Már megint a véletlenül besikerült gyerek......Eszem megáll...
2012. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Az apa gerinctelen amikor a csaj csináltatja fel magát???! Miről beszélsz ember....
2012. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát, nem szép história :( Sajnos a te helyzetedben csak az a kérdés, melyik karodat ,,harapod meg jobban" . A pasi nem valószínű,hogy el fogja hagyni a feleségét és a családját, ráadásul ezt ugye mondta is neked... és legyünk őszinték, ha el is hagyná, ez a tüske minddig ott maradna benned, arról nem beszélve, hogy mi a garancia, hogy veled nem teszi meg ugyanezt?

Nem akarok előre szaladni, de szerintem ideje lenne ügyvéddel konzultálnod, hogy az esetleges gyerektartás hogy alakuljon, ill. egyéb apai jogait hogy tudod vele majd betartatni.


Kívánom, hogy mihamarabb oldódjon meg az ügy, és egészségben,szeretetben nevelhesd fel a picit!

2012. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs senkim, aki segíthetne. Családom nincs, anyukám kiskoromban halt meg, apukámat nem is ismertem. Nagymamám nevelt, de sajnos már ő sem él. Barátaim ugyan vannak, de sokat ők sem tudnak tenni.

25 éves vagyok, van némi félretett pénzem, amit a nagymamámtól örököltem, és abból egy ideig eléldegélünk majd, mert mindenképp meg szeretném tartani a babát. Ugyanakkor tudom, milyen nehéz apa nélkül felnőni és nem kívánom ezt a kicsinek sem.

És nagyon félek. Nem csak az anyagiak miatt, hanem hogy gyerekkel milyen esélyeim vannak még egy párkapcsolatra? Hogy meg tudok-e adni mindent a kicsinek, amire szüksége van? Hogy tudok-e neki olyan életet biztosítani, mint egy kétszülős család? (Bármilyen is legyen az)

2012. jan. 30. 13:59
 9/20 anonim ***** válasza:
akkor az egész kapcsolat hazugságra épült... belőletek már tényleg nem lesz soha igazi család :\ erőt és kitartást a most következőkhöz.
2012. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves 13:55-ös válaszoló, én abban a tudatban voltam, hogy ezt a gyereket mindketten akarjuk, mivel nagyon sokat beszéltünk róla és mivel a védekezés már régóta úgy volt jelent, hogy majd ő "vigyáz". De ezt akkor már egyikünk sem vette véresen komolyan, így joggal gondolhattam, hogy ő is akarja a babát.
2012. jan. 30. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!