Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne akarjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne akarjam erőltetni?

Figyelt kérdés

Lehet fura lesz a kérdésem kicsit...

24 éves lány vagyok és eddig párkapcsolat terén nincsenek jó tapasztalataim. Kétszer próbálkoztam, de mindkétszer nagyot koppantam :( Tudom, hogy ez nem különös eset, mert sokan vannak még így...sőt rosszabb helyzetek is vannak.

Nem akarom erőltetni már a társkeresést, mert rájöttem, ha rágörcsölök a dologra még nehezebb. Persze nyitott vagyok, nem zárkózom el az ismerkedés elől, de már nem erőltetek semmit. Ennek ellenére mindig úgy érzem, hogy "lemaradok" és soha nem lesz párom. Lehet nevetséges, de néha picit bepánikolok, főleg akkor, amikor látom, hogy a velem egy korú lányok már évek óta párkapcsolatban élnek és esküvőt, családot terveznek...ehhez képest én sehol nem tartok :( Ez kedvetlenít el és nyugtalanít is. Valahogy nem tudok bízni a sikerben ilyen téren. Tudom, hogy ezzel elsegítem, hogy tényleg minden nehezebben menjen. Szerintetek is így van?


2012. jan. 29. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez, csak 23/f... Én is elég sötéten látom a dolgokat, de élem az életem, aztán majd csak lesz valahogy.
2012. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van. Nem tudom mit lehetne csinálni. Valahogyan le kéne foglalni magunkat. 23F
2012. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Látom mások is vannak ugyanolyan helyzetben mint én... :(

23/L

2012. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem így van !!!!


Én 26 éves lány vagyok és nekem eddig egy 7 éves kapcsolatom volt, most pedig 2.5 év magány után újra szeretnék szerelmet találni, vagy akárcsak boldogságot...


Én arra jöttem rá, (miközben a 2.5 év alatt volt két laza de hosszabb kapcsolatom) hogy nem szabad semmit erőltetni, minden jön majd magától :)


Most éppen alakulóban van egy kapcsolatom ( ami nem éppen megy gördülékenyen )Sokszor én is vagyok emiatt elkeseredett, de a környezetem mindig azt a tanácsot adja, hogy

" hagyd magad sodródni és add önmagad és ha így kellesz, akkor ez a pasi a megfelelő, ha nem, akkor menj tovább"!!


Remélem segítettem valamit :)

2012. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Sajnálom, hogy többen is vagyunk ilyen helyzetben.


Kedves Utolsó Válaszoló!

Köszönöm, hogy mindezt megosztottad velem...és igen segítettél :)

2012. jan. 29. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Lépj végre túl a csalódottságodon és keres magadnak egy értelmesebb fiút!

Szerintem biztosan találnál, nem kell rögtön arra gondolni, hogy csak arra kellenél neki és kész.

2012. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha ne add, fel ki tudja kibe botlassz! Vagy ki az aki régóta melletted állt csak nem ismerted eléggé!


Sok sikert!

2012. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!