Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha felbukkan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha felbukkan a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van párod és megismered azt, akivel lelkitársak vagytok. Ami szerelmetek közé áll: a párod, és a köztetek lévő távolsag a nagy Ő-vel. Találkozni szeretnétek, de nem akarjátok kockáztatni a kapcsolatotokat, de már nagyon kíváncsiak vagytok, hogy személyesen is megvan-e az összhang.

Ilyenkor mit tennétek?


2012. jan. 28. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már azt szeretném ha lebukna a nagy Ő.
2012. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy akit nem ismersz személyesen nem lehet a nagy Ő. Persze van rá pár % esély h az legyen de így nincs. Amúgy meg ha rossz már a jelenlegi kapcsolatod akkor találkozz vele.
2012. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak mert valakivel mindent meg tudsz beszélni és úgy érzed megvan az a közös valami lelkileg még ne azt jelenti, hogy ő a "nagy ő". Ha egymással AKARTOK lenni és nem csak egy fellángolás akkor ő lehet. Mennyi a távolság? Amúgy a jelenlegi pároddal nagyon nem fair..., de lehet én se tudnék mit csinálni ilyen helyzetben. Nem szereted és nem vele képzeled el a jövődet akkor jobb ha szakítasz.


20/N

2012. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*nem
2012. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fair... ezért is gyötör a bűntudat. de kölcsönösen is úgy gondoljuk, hogy összeillünk.
2012. jan. 28. 00:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ő lenne a nagy ő, akkor hagynád a mostani kapcsolatodat, mert olyan szinten éreznéd a belső késztetést, hogy neked a másik kell, hogy fel se merülne benned, hogy áh ha nem jön össze maradsz a mostanival... mert éreznéd azt az egészen másfajta vonzalmat, ami a nagy ő-höz köt.

Te viszont nem hiszem, hogy ezt érzed, mert akkor nem merülne fel, hogy kockáztatás stb... ez baromira csúnya dolog, és gyáva is vagy, bocs...

Ha úgy érzed, megtaláltad a nagy őt, hát akkor hajrá, szakís, ismerd meg, és ha esetleg mégse ő az, akkor se gondold hogy a mostani párodnál a helyed, mert nem... ha ilyen gondolat felmerül valaki mellett, akkor ő tuti nem az igazi, szóval a szakítást szerintem mindenképp lépd meg, mert lehet együtt maradtok, de nem lesz értelme... hidd el, sok ilyet láttam már...

Inkább tényleg próbáld meg a nagy ő-vel, és sok sikert! :)

2012. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megmondom, mit tegyél, ha tisztességesen akarsz eljárni:

1. lépés: Szakítasz a jelenlegi barátoddal

2. lépés: Találkozol a "Nagy Ő"-vel


És lám, meg is szabadultál a nagy dilemmádtól. De ezt pontosan tudod te is, mert nem kell hozzá egyetemi professzornak lenni, hogy rájöjj.

Viszont akkor felmerül a kérdés, hogy miért is nem tetted meg eddig?


A válasz pedig adja magát:

Ez már nem annyira tetszik neked, mert mi van, ha a nagy Ő mégse olyan nagy, mint elképzeled, mert nem szeretnél a két szék között a földre esni. Mert szívesebben választod azt, hogy a jelenlegi barátodat tartod "biztos" kapcsolatnak, hitegeted szerencsétlent, de közben meg más faszik után csorgatod a nyálad, és az elsővel lelépsz, aki jobbnak tűnik hosszú távra, mint a mostani.


Ez egyébként nagyon tipikus női viselkedés, láttam/tapasztaltam már sokszor. Szóval majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy valami ilyesmi lehet a háttérben.


Azért a barátod érdekében remélem, hogy te azon fehér holló ritkaságú nők közé tartozol, akiknek nőtt gerinc a hátába, és képesek arra, hogy a becsületes megoldást választják az előnyös helyett.

2012. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy Ő a nagy Ő, akkor találkozz vele. mert valószínűleg a jelenlegi párod nem az. Különben nem is gondolkodnál ilyenen.
2012. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!