Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem Ő több, mint egy barát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem Ő több, mint egy barát, de nem tudom, ő mit érez irántam? (bővebben lentebb) 15/L

Figyelt kérdés
2 éve ismerem, azóta barátok vagyunk. Nemrégiben történt köztünk egy kicsit több, mint barátság...(csók+majdnem szex), és nincs is barátnője már egy jó ideje. Csak miután megtörtént, és ráírtam, olyasmit írt, hogy ne haragudjak rá, nem akarta, és azóta mintha került volna egy ideig- bár most már megint nem, olyan, mint azelőtt, csak nem beszéltünk azóta arról. De akkor éjjel pedig megkérdezte, hogy én hogy vagyok vele,és azt mondtam,hogy egy nagyon jó barát, de azért pasi. Az az egyetlen baj, hogy én most döbbentem rá, hogy eléggé bele vagyok zúgva, de azt sem akarom, hogy emiatt tönkremenjen a barátságunk, és... elég sok, 9 év a korkülönbség köztünk (ő az idősebb). Mit tegyek?
2012. jan. 25. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerinted érett vagy egy felnőtt férfi igényeit kielégíteni? éés közben a sajátjaidat is? és közben még ne is legyél lelki sérült, meg elcseszett tini? háát. ugyan, te sem gondolhatod komolyan!? szerintem hagyd. ez az én véleményem.
2012. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

9 év pár év múlva nem fog számítani, de ilyenkor még nagyon sok. Ezt ő is tudja, azért tűnt el. Ha nem egy óriási f@ akkor vissza fogja tudni fogni magát továbbra is, de lehet, hogy el fog tűnni, az nem azért lesz mert nem szeret


23 l

2012. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként kizárt, hogy egy ilyen idős fiú csak úgy a barátod legyen
2012. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Menekülj csajszi, velem is így volt, kb összetörtem...
2012. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mit tegyél? ismerkedj mással :P

merre laksz? :D

2012. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó: haha:D Budapest környékén, és te?:P
2012. ápr. 3. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!