Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy mondjam meg neki ma este? HELP

Figyelt kérdés

Előzmény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Egyszerűen menjek oda, szólítsam le, hogy négyszemközt tudjunk beszélni és mondjam meg?

Szerintetek?


2012. jan. 27. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így jó lesz
2012. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De én attól tartok, hogy utána milyen lesz a viszonyunk. Eddig baráti volt, de ezután. HA én nem jövök be neki. Milyen lesz hétfőn a szemébe nézni.


MEg én attól tartok, hogy egy másik oszttárs tetszik neki. Mintha végig őt nézte volna a fogadáson. Persze ő az egyik legjobb barátja és úgy tudom, hogy fordítva ez nem igaz.

2012. jan. 27. 22:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Viszont azt ő tudja, hoyg nekem tetszik egy lány, csak zat nem, hogy pont ő maga az.


HA pedig nem mondom el, de mégis lehetett volna esélyem, nagyon bántani fog.

Ésw pont ez az ami szinte teljesen gyötör, hogy nem mondtam el neki.

2012. jan. 27. 22:07
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolom a barátnőivel lesz.


Milyen indokkal tudnám őt elhozni közülük?

2012. jan. 27. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer élünk, megbánnád ha nem mondanád el neki! légy bátor :)
2012. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!