Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, már rég ismerjük egymást, egy suliba jártunk és jó baráti viszonyban voltunk (naponta beszélgettünk a suliba, sms-eztünk stb. ), de amikor elment a suliból a kapcsolatunk is megszűnt köztünk, akkor nem is nagyon érintett meg a dolog, mert maximálisnak úgy tekintettem rá, mint pusztán egy barátra. Ennek lassan két éve...A nyáron újra kezdett írni nekem messengeren,és azóta tök jól elvagyunk, nagyon megbízok benne, és ő is bennem,éjjeleket beszélgetünk át és hasonlók. Az utóbbi időben azt kezdtem érezni, hogy egyre fontosabb lett nekem, egyre többet gondolok rá, ha nem beszélünk pár napig akkor már hiányzik, és annak ellenére, hogy néhány éve külsőre nem jött be, most igenis vonzónak találom, és ez az egész annyira fura, azt hiszem beleszerettem...De mégis, hogyan tudnám kideríteni, hogy ő hogyan néz rám úgy, hogy ne legyen feltűnő? Mert nem szeretném ha ez az egész miatt tönkremenne a barátságunk. Egyáltalán van rá esély, hogy ő is hasonlóan érez irántam? Elvégre ha így lenne akkor már elhívott volna eddig valahová , de ezzel ellentétben vannak néha olyan mondatai amelyekből az jön le nekem, hogy többet jelentek számára, mint barát, például egyszer féltékennyé próbált tenni egy nem létező lánnyal, és utána bevalotta csak azért csinálta, mert kiváncsi volt a reakciómra. Segítsetek kérlek. Amúgy en 16/l és ő 17/f
2012. jan. 22. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki az igazat... De mindenképpen élőben. Maximum kapsz egy nemet. De akkor legalább tudni fogod benne mi van :)
2012. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem merem:(...félek, félek hogy utána eltávolodna tőlem, és akkor már inkább hallgatok, nem szeretném végleg elveszíteni.
2012. jan. 22. 00:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, nyáron eszébe jutottál, elkezdett veled msnezni, és éjszakákat beszélgetett át veled. Szerintem ilyesmit a fiúk olyan lányokkal csinálnak, akik tetszenek nekik.

Ne félj, legalább annyira tetszel neki, mint ő neked.


23F

2012. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
01:10 köszi a válaszodat:) De hogyan kezdjek bele? mert hát nem bökhetem be csak úgy , hogy figyelj azt hiszem szerelmes vagyok beléd...én még fiúnak soha nem beszéltem az érzéseimről(volt már pár pasim, de egyikőjük iránt sem éreztem semmit.):$, sőt nagyon senkinek nem, mindig féltem kimondani vagy kimutatni őket, ezzel próbáltam megóvni magam a kudarcoktól azt hiszem..
2012. jan. 22. 01:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, így ajtóstúl' ne is ronts a házba, "Szeretlek!" csatakiáltással... :D


Nem írtad, hol, merre lakik a srác, hol tanul. Ha megoldható, hívd el valahová. Ha meg rákérdez, hogy "Ez randi lenne?", viccesen és sejtelmesen mondhatod, hogy "Annak is hívhatjuk..." Szerintem ez a féltékennyé tevés képzeletbeli barátnővel eléggé egyértelművé teszi a dolgot. Hiányoztál neki.


Nyilván nem kapcsolatot akart először, csak eszébe jutottál, felvette Veled a kapcsolatot, aztán kezdett benne valami más érzés megfogalmazódni, pont úgy mint benned. Tényleg jól írja az egyik válaszoló, hogy legalább annyira tetszhetsz neki, mint ő Neked.


Az, hogy nem hívott el valahová, nem biztos, hogy azért van, mert nem tetszel neki, egyszerűen bátortalan még, ha adsz neki egy félreérthetetlen jelzést, akkor el fog hívni... Mondjuk ha nem akarod meghívni őt, akkor hívasd meg vele magadat valahová. "Úgy elmennék..." "Úgy megnézném..." "Úgy korcsolyáznék..." Lány vagy, biztos értesz az ilyesmihez :D

2012. jan. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
El se olvastam, olyan sokat írtál. Nem tudok segíteni, pontozz le!
2012. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy magától keresett fel, akkor tuti hogy akar tõled valamit, ne azt mond neki hogy szerelmes vagy belé, inkább próbálj randit megbeszélni :) hatásosabb.

Sok sikert!

2012. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csajszi szerintem csapja lovak közé és mondd el neki mit érzel, vagyis hogy hogy gondolod ezt az egész helyzetet. Mi a legrosszabb ami megtörténhet? Meglepődik aztán gondolkodik és mondd majd egy nemet. És?:) Kihevered és találsz másikat:)
2012. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!