Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes hozzá kezdeni? (magyarázat lejjebb)

Figyelt kérdés
Én egyedül vagyok pár hónapja, és van egy nő, aki szinten egyedül van, és tetszem neki, kedves,és normális, csak nem valami szép.Sokat gondolkodtam, járjak-e vele,mert végül is a szépség el múlik hamar,de a személyisége ilyen marad.ti mit tennétek?

2012. jan. 27. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
nem járnék olyannal aki nem jön be külsőre
2012. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Macs1209 ***** válasza:
Tényleg a fórumozóktól vársz tanácsot? Szíved szerint mit tennél ?
2012. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha téged nem zavar a külső akkor a belső tulajdonságait vedd figyelembe, hisz valóban a szépség az elmúlik, de ha valakinek ennyire jók a belső tulajdonságai akkor az felér bármilyen szépséggel. Gondolom nem a lerondább, de az sem baj, hogy nem egy bomba nő. Én azt mondom, hogy járj vele és kiderül ilyen marad-e a későbbiekben, ha ilyen maradna, akkor nagyon jól tetted, hogy belekezdtél a kapcsolatba. Ne a külsőre menj szerintem, hanem a belső értékeit tartsd szemelőtt.
2012. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem járnék olyannal, aki nem tetszik.
2012. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
húde örülne a lány ha tudná, hogy csúnyának tartod.... grat. csak azért mert nincs senkid, ne szédíts olyat, aki nem is jön be igazán. szerintem.
2012. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fú látszik,hogy nem tartod vonzónak ergó nem vonzódsz hozzá...Felesleges időpazarlás...Még a szex se lenne vele jó,mert nem tetszik neked....Szerintem unalom ellen se érdemes kezdened vele.
2012. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy csúnya, hanem valamivel az átlag alatti kinézetű,szóval valamenyire tetszik,csak minimálisan.Ha nem tetszene semenyire, nem gondolkodnék rajta.És mondom, nem csúnya, csak nem szép.szerintem kezdek vele, aztán majd meglátom, lehet nem olyan, mint az előző barátnőm, de azért nem szégyenlenék ki menni vele az utcára.Igaza volt annak, aki írta, hogy a belső értékei fel érnek a szépséggel...
2012. jan. 27. 16:51
 8/10 A kérdező kommentje:
És még az is ott van, hogy én se vagyok valami iszonyat jóképű,itt lehet vitatkozni, hogy a külső, vagy a belső tulajdonságok fontosabbak.
2012. jan. 27. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:
És ez 100% hogy tetszel te neki? Ő mondta?
2012. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet rajta érezni,hogy tetszem neki.
2012. jan. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!