Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Viszonzás nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Viszonzás nélküli szerelemben?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és alig ismerekegy fiut aki 8/d-és és nagyon helyes imádja a focit stb és kedves de ő azt se tudja hogy én létezem még szinte barátok se nagyon vagyunk egy egyszer beszélgettünk facebook-on és nem tom mit tegyek lécci segítsetek nekem ja és még az hogy csak rá tok gondolni akármeik fiura nézek az utcán csak őőt látom lécci tipppeket vagy tanácsokat adjatok hogy mit tegyek hogy összejöhessünk
2012. jan. 25. 21:24
 1/3 anonim válasza:
Beszélj , vele lány vagy nekd könnyeb mint fiunak szerintem :)
2012. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez azt jelenti hogy te szereted öt :) Most azt kell elérni hogy észrevegyen valahogy. (Persze csak ha azt szeretnéd hogy tényleg, összejöjjetek) Lehetne azt is hogy kimész akkor amikor ö focizik és nézed, vagy szurkolsz. Vagy a baráti körét célozd meg, ha ismersz valakit aki ismeri öt és jóba van vele, kérd meg hogy mondjon dolgokat rólad.
2012. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó megpróbálom nagyon köszi a tanácsokat pusszi :P
2012. jan. 26. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!