Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kevesebbet beszélgetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevesebbet beszélgetünk mint a kapcsolat elején, akkor kezd kihűlni a szerelem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem beszélünk minden nap. (távkapocsolat)

Régebben naponta írogattunk egymásnak, interneten keresztül főleg, meg telefonof is többet beszéltünk.


Én nagyon szeretem a páromat, szerelmes vagyok belé, hiányzik is minden nap, de valahogy engem sem izgat már hogy msot feltétlen beszéljünk minen nap...

nincs mit megbeszélnünk, sokszor, mert már mindent tudunk a "milyen napod volt" meg stb dolgok meg oylan sarkalatosak...:/


Ő is szeret engem, mostmár bízok benne annyira hogy el is higyjem neki. neki is hiányzom.


ez csak egy észrevételem, hogy ez az ami változott, nameg persze lazábbak vagyunk mint az elején..:)


22/F

19/L


és 6 hónapja vagyunk együtt


2012. jan. 25. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
ennek semmi köze nincs a szerelemhez..talán nem is volt...de nem is fontos...
2012. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

???

azért erős tulzás lenne azt állítani hogy nem vagyok belé szerelmes...

2012. jan. 25. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:

jaaajjjjjjjj félreértettél!


nem azt mondtam h nem voltál belé szerelmes!


hanem ennek sosem volt köze ahhoz... :)

2012. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te a fiú vagy, vagy a lány?
2012. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja értem..:)
2012. jan. 25. 20:34
 6/10 A kérdező kommentje:
mért, ez mit változtat a kérdés jellegén, hogy melyik vagyok? :)
2012. jan. 25. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell csodálkozni, hogy fél év után más, mint az első hónapban. Ez így szokott lenni.
2012. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát érdekes mi a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt és még mindig ugyan olyan jót beszélgetünk és szinte minden nap találkozunk.. ez attól függ mennyire tudjátok elengedni magatokat egymás mellett és mennyire vagytok önmagatok:)
2012. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
teljesen önmagunkat adjuk, néha tulságosan is mikor találkozunk....csak 7 közbe beszélünk kevesebbet mikor nemlátjuk egymást
2012. jan. 25. 21:15
 10/10 anonim válasza:
én facebookon vagy msn en nem tudom elengedni magamat.nem látom a reakcióit stb.a smiley-k sem segítenek legtöbbször
2012. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!