Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akar változtatni? Egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar változtatni? Egy év után?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal én 19,ő 21.

Tegnap nézegettünk tetoválásokról/tetováltakról képeket, és volt egy lány , aki pin-up girl stílusú. Sok ilyen lány van, nekem is tetszik,de csak nézni.

Erre megszólal az uraság, hogy :"Annyira tetszik ez a stílus,te miért nem öltözködsz így?? ..mert nem tudnád így megcsinálni a hajadat?"......

Oké,tök átlagos vagyok,mint az emberiség 80%-a.

Néha változtatgatok magamon,de az lassú,most hajszínváltás lesz, meg kicsit a ruhatáramban is mindig újítok.

Miért gondolja azt,hogy nem veszem magamra amit mond??

Én se mondom neki egészen más stílusú fiúk láttán,hogy woooow,te mikor fogsz végre így kinézni?

Van okom aggódni szerintetek? Másra vágyhat?


2012. jan. 25. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
ha neked nem tetszik, akkor ne vigyél végbe radikális változásokat...kérdezd meg tőle, miért akarja, hogy úgy nézz ki
2012. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem már régen rossz, ha azt akarja, hogy más legyél, mint ami vagy. Egy ember ne akarjon már megváltoztatni egy másikat, főleg ha a szerelméről van szó. Nem azt mondom, hogy néha nem jó egy kis változtatás, mert feldobja a kapcsolatot, de az önszántadból legyen. Szerintem is kérdezd meg, hogy miért akarja, hogy olyan legyél.
2012. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ebben semmi rossz nincsen.Egyszerűen tetszik neki és megkérdezte te mit szólsz hozzá...Én is mindig mondom a barátnőmnek,hogyan fogja a haját stb épp nekem mi tetszik,de ettől még imádom.
2012. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha vannak ilyen fétisei akkor azt az ágyban éljétek ki, ne az utcán...
2012. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de szerintem is szépek a pin up girlök.

DE: nem mindenkinek áll jól ez a stílus. A pin up lányok nagy részének nagy melle van (természetes, vagy mű), nagyon szép alakjuk, és szép arc párosul hozzá.


Magyarázd el a barátodnak, hogy ezekhez 'különleges' adottságok kellenek, sokszor műtéti beavatkozás kell ahhoz, hogy úgy nézzenek ki, ahogy.


Vagy egyszerűen mutass te is neki a kedvenc pasijaidról képeket, hogy ő miért nem tud ilyen lenni.

Aztán kicsit elgondolkodhatna.

Semmiképp ne változz meg azért (főleg ne ilyen radikálisan), mert ő akarja.

2012. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak az a rossz,hogyha meg szeretném vele beszélni,akkor jönne a szokásos duma, hogy mit kell ezt komolyan venni,meg mit hisztizek megint,meg egy éve együtt vagyok,nem jöttem-e még rá,hogy így vagyok jó neki...ennek ellenére egy félmondattal lerombolhatja az összes önbizalmam.
2012. jan. 25. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!