Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szünet egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szünet egy kapcsolatban mindig negatív változást hoz?

Figyelt kérdés

A bnőm szünetet kért, mert még 2 hónapja "szakítottunk"...egy durvább összeveszés után, kiakadtam és felhoztam a szakítás ötletét 8elég komolyan elgondolkozva) Azt mondta addig élete szerelme voltam, de olyan fájdalmat okoztam neki amin nem tud túl lépni. 2 hónapig nagyon jól megvoltunk, állítása szerint végig benne volt ez az érzés. Most azt mondta, hogy kis ideig ne találkozzunk, meg akarja nézni, milyen nélkülem és nagyon reméli, hogy nem bírja ki és újra a régi lesz minden és ez segít túltennie magát az okozott fájdalmon. Szerintetek ez már belépő a kapcsolatunknak vége című darabra, vagy ez változhat pozitív irányba is. Főleg olyanok tapasztalata érdekelne, akikkel történt már hasonló.


20/F


2012. jan. 25. 09:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok.A barátom mindig a háttérbe szorít mostanában és csak akkor keres ha épp nincs jobb dolga.Már 5napja nem találkoztunk és mondtam neki hogy ma nem érek rá( persze ráérnék csak kíváncsi voltam mit lép) és mégse engem választott.Úgyhogy több mint egy hétig nem találkozunk pedig egy városban lakunk.Szóval most egy jó ideig nem akarok vele beszélni, hátha rájön mi a legfontosabb.Nem tudom hogy jó ötlet e de egyszer a sarkamra kell állnom mert ez így nem mehet tovább!
2012. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!