Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szünet egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szünet egy kapcsolatban mindig negatív változást hoz?

Figyelt kérdés

A bnőm szünetet kért, mert még 2 hónapja "szakítottunk"...egy durvább összeveszés után, kiakadtam és felhoztam a szakítás ötletét 8elég komolyan elgondolkozva) Azt mondta addig élete szerelme voltam, de olyan fájdalmat okoztam neki amin nem tud túl lépni. 2 hónapig nagyon jól megvoltunk, állítása szerint végig benne volt ez az érzés. Most azt mondta, hogy kis ideig ne találkozzunk, meg akarja nézni, milyen nélkülem és nagyon reméli, hogy nem bírja ki és újra a régi lesz minden és ez segít túltennie magát az okozott fájdalmon. Szerintetek ez már belépő a kapcsolatunknak vége című darabra, vagy ez változhat pozitív irányba is. Főleg olyanok tapasztalata érdekelne, akikkel történt már hasonló.


20/F


2012. jan. 25. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! Sajnálom.

A szünetek a rejtett ki nem mondott szakítások.

Nekem hasonló szünet 9 hónapja tart... Tudom, hogy nem lesz második újra kezdés.

Én nem hiszek az újra kezdésekben. Ha valami elromlott egyszer, az másodszor is elfog és rosszabb lesz.

2012. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha eddig benne volt az érzés, akkor most már nem fog változni. de én drukkolok nektek !
2012. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez többször bizonyul negatívnak mint pozitívnak. Ha 2 hónapja ráadásul kibírja nélküled, akkor ez már végleges. Azóta tartjátok a kapcsolatot, vagy nem is beszéltek? Ő milyen állásponton van most?
2012. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt tegnap dumáltuk meg, hogy szünet lesz...de együtt aludtunk, a karjaimban aludt el, reggel csókkal váltunk el és mikor hazaértem 30 percre rá írt nekem facebookon (ami érdekes, mert mondtam neki, hogyha szakítunk akkor nem lesz semmilyen kapcsolat és elvileg most azt játszuk, hogy milyen lenne ha nem lennék neki) Megértő voltam vele nagyon, ha neki ez kell akkor én végigcsinálom mert nem akarom elveszíteni
2012. jan. 25. 10:35
 5/11 anonim válasza:

Sajnos azt kell hogy mondjam, igaza van az elsőnek. 2 éves komoly kapcsolat után belementem én is egy ilyen szünetbe, a lány kérte. Persze reménykedtem hogy összejövünk, de nem történt semmi.

De ez nagyon változó, sajnos a szerelem, és a pénz az élet nagy talánya, ahogy szokták mondani.

De véleményem szerint ne keresd, ha ő keres próbálj meg kedves lenni, de kimért. Ne beszélj érzelmekről.

remélem neked megoldódik.

2012. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én tuti nem keresem...20 éves vagyok, nem ez lesz az első csalódásom, de nem is az utolsó sajnos....megvárom mit lép...ő kérte a szünetet, neki is kell felfüggesztenie
2012. jan. 25. 10:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Én azért reménykedem még kicsit, mert kirakott az előbb is facebookra egy fényképet, ami kb így nekem van címezve burkoltam és szerintem ő is azt várja, hogy válaszoljak ilyen rejtett dolgokban az események között....nem fogok, ő akarta a szünetet, remélem rájön, hogy idiótaság és egy durva veszekedés még nem ok a szakításra...nagyon hasonlóak vagyunk és marha jól kijövünk, nem csak a bnőm de az egyik legjobb barátom is...
2012. jan. 25. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy azt lehet tudni, hogy mi volt az a durva veszekedés?
2012. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze...igazából az én gyerekességem...nem láttam 4-5 napja és teljesen rá voltam indulva, hogy találkozunk...erre amikor átjött szólt, hogy kb fél órát marad, aztán megy bulizni haverjaival....erre én azt gondoltam, hogy eljött az idő amikor már nem nagyon akar velem lenni, csak kötelességből benéz aztán lelép, nélkülem...erre mondtam, hogy menj és ne is gyere vissza...erre teljesen kiakadt, hogy szakítunk, sírt meg mondta hogy szeret de ez engem akkor rohadtul nem érdekelt...marha dühös voltam...aztán amikor lehiggadtam rájöttem, hogy én is nagyon szeretem és milyen hülyén reagáltam erre....azóta félt, hogy bármikor kidobhatom és most ettől nem bír szabadulni, hogy nem vagyok neki biztos pont....pedig én azóta tényleg nagyon komolyan gondolom a kapcsolatunkat...erre a szünetre sem az "inkább szakítsunk" volt a válaszom
2012. jan. 25. 11:08
 10/11 anonim válasza:
Ha egy veszekedés ezt váltotta ki belőle, ott bizony lehetnek mélyebb dolgok is. Nálunk meg az volt a baj, hogy én túl biztos pont vagyok az életében, ezért kért szünetet, ezen kiakadtam rendesen.
2012. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!