Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak sokan olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak sokan olyanok akik egy kicsit sem akarnak megváltozni a másik miatt? És miért hiszik h ez olyan ciki?

Figyelt kérdés
persze a változás alatt nem eget rengető dolgokat értek és a kölcsönös változásra is gondoltam
2012. jan. 25. 08:01
 1/6 Macs1209 ***** válasza:
Önzőek. Tömören a lényeg.
2012. jan. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert urban child.
2012. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AncsiPancsy ***** válasza:
nem képesek alkalmazkodni, túl egoisták...persze ők elvárják, hogy hozzájuk teljes mértékben alkalmazkodjon a másik fél...
2012. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően soha nem akartam senkit megváltoztatni. Ha nem tetszik olyannak, amilyen, akkor inkább nem kezdek vele. Ezt fordítva is elvárom.

Undorítónak tartom pl. hogy egy fiú összejön egy molett csajjal, aztán meg elkezdi szekálni, hogy fogyjon le. Azt kapta, amit látott.

Egyébként nem is lehet senkit megváltoztatni. Pl. a férjemmel már 7 éve élünk együtt, és egyszerűen képtelen vagyok rászoktatni, hogy borotválkozás után mossa már ki a csapot maga után. 7 éve! Ha szólok érte, csak az a válasz, hogy te már megint veszekedni akarsz?! Szóval inkább már nem is szólok. Erről már nem fog soha leszokni, el kell fogadni.

2012. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az igaz szerelem képes olyannyira elvakítani az embert, hogy észre se vegyük a másik fél idegesítő kis szokásait. Igazából senki sem tökéletes, te se vagy az. De ő elfogad ilyennek, te is fogadd el őt!
2012. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én meg azt utálom amikor egy nálam rosszabb valaki miatt kosaraznak ki mert abban bíznak hogy az a másik idővel előnyére változik... aztán persze koppanak ami engem nem vigasztal
2013. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!