Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk szeretik a visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik a visszahúzódóbb lányokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten azokat szeretem:)
2012. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyire az. amellett hogy visszahúzódó, legyenek meg benne a jó tulajdonságok
2012. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mivel magam is visszahúzódó természetű vagyok, így a csendes lányok mindig is jobban bejöttek :)
2012. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
IGEN
2012. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :)
2012. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De mit szerettek bennük? Sokan inkább a vadócabb, bőbeszédűbb lányok jönnek be. Manapság a legtöbb fiú azt szereti, ha egy lány könnyen odaadja magát nekik...
2012. jan. 24. 22:02
 7/22 anonim ***** válasza:

a legtöbb nem is normális.

- De ezek szerint van olyan lány, aki oda is adja magát...-

2012. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szintig tudom tolerálni a dolgot. Olyan esetben, mikor nekem kell helyette is beszélni, akkor már nem. Szóval elvárom, hogy egy idő után oldódjon fel, mert így nem lehet vele még csak barátságot sem kialakítani.


Egyébként én sem vagyok egy nagyon nyomulós alak.

2012. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A fiúk CSAK a visszahúzódó csajokat szeretik igazából, mert ösztönösen dominanciára törekszenek a párkapcsolataikban. Csak hát vannak akiknek be kell érni a beképzelt nagyszájúakkal.
2012. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Vannak azonban olyan fiúk is, akik nem is akarnak ilyen lányokkal barátkozni, hiába nem csúnya a csaj. A barátnőm is ilyen csendes és nagyon szép, viszont még nem is volt barátja. De én is merem őt és tudom, hogy amúgy nem olyan csendes ő, mint amilyennek először látszik.
2012. jan. 24. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!