Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok igy vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok igy vele hogy szeretem de nem akarom hogy tudja és nem akarom szeretni se hogy ha vége lesz ne érjen nagy csalodás?

Figyelt kérdés

nektek voltálmár vagy miért van??,

nagyon jol megvagyunk nemrég ota járunk de már évek ota ismerjük egymást


2009. máj. 27. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg is van. Azért van így mert barátságból alakult a kapcsolat és félek, hogy ha vége lesz elveszítek egy fontos barátot és ezt nem akarom, de ugyanakkor szeretem őt.
2009. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez van.. bár szerintem hülyeség. ha kimutatod, ha nem, attól még szereted, és ugyanúgy fogsz csalódni. bár reménykedjünk hogy erre nem kerül sor:)
2009. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!