Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokáig éltem 1 párkapcs. Ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig éltem 1 párkapcs. Ban vége lett. Azóta csak sexre kellek a hapsiknak, pedig én vágyom újra szeretni! Látszik valami rajtam ami keserŰ?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az,ha egy ember lelkileg megtört,általában az arcára van írva,különösen egy értékeny fiatal nőnél.Aki észreveszi rajtad a csalódottságot,a boldogság utáni szomjat,és picit is önző,az ki fog használni.Rengeteg ilyenbe fogsz belebotlani,míg találsz majd egy rendeset is,addig azonban neked is változnod kell,merj pozitívabb,és spontán lenni!Tudom,mert én is ezen megyek keresztül.Látszik rajtam a depresszió,és ez megnehezíti az életemet.
2011. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmmm köszi a hozzászólásod, és elgondolkodtató!(bár nagyon is igaz) :(((((((( akkor hajrá nekünk!
2011. febr. 7. 22:27
 3/6 A kérdező kommentje:
bár annyira fiatal nem vagyok! :)))) (bárcsak az lennék)
2011. febr. 7. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
"azóta csak szexre kellesz" - ez annyit jelent, hogy meg is kapnak? Nem lehet, hogy túl könnyű prédának látnak, és azért nem terveznek veled hosszabb kapcsolatot?
2011. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem hinném, hogy túl könnyű préda lennék...mert nem épp ez a lényeg, hogy nincs sex velük és hirtelenjébe koccolnak!
2011. febr. 7. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szoktak ezek a "kapcsolatok" tartani?
2011. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!