Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha egy 14 éves lány még se nem csókolózott, se nem volt fiúja?

Figyelt kérdés
Már volt olyan hogy egy fiúnak tetszettem, és ő is nekem, de nem tudtam hogy kölcsönös, mostanra pedig már második éve egy fiú tetszik... Egy tanárom azt mondta, a szüleimnek, hogy az a bizonyos fiú "elolvad" (xd) tőlem! Honnan veheti?
2012. jan. 20. 18:14
1 2
 11/15 Solarian ***** válasza:
Sőt.
2012. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Balu86MH válasza:

Nem gáz... de a smárolás meg az együttlét az nem gáz..kell az..később jól jön az ;)

de ja...egyetértek az előzőkkel, hogy a szexel még ráérsz...

2012. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
20 évesen smártam először, az első barátom meg 23 évesen "gyűjtöttem be". Egyiket sem bántam egy percig sem. Mindenkinek megvan a saját ritmusa, a tied csak te érzed. Ha még nem érzed késznek magad, tojd le nagy ívben, ki mit mond. Ha meg készen állsz, azt is csak te tudod, abba sincs senkinek beleszólása. Tudom, "innen" már könnyű beszélni. Csak azért mondtam el, mert engem még szekáltak is miatta, nyilvánosan égettek. És az megbántam, hogy hagytam, hogy lehúzzanak ilyen hülyeség miatt. Sok sikert.
2012. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van egy régi mondás: Korán nyíló rózsa korán hervad el.
2012. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát én igazából az együttlétről egy szót se szóltam, az eszembe se jutna, az holt biztos. A fiúzás meg ha jön jön, ha nem, nem, de az hogy én bárkivel is lefeküdjek, az két év múlva se történne meg! Ezt mondjuk nem tudom hol olvastátok...
2012. jan. 23. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!