Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy lúzer az, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy lúzer az, akinek nem volt egyetemről szerelme, sőt ez alatt sem tudott semmi értelmeset kialakítani?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar az h körülöttem sétálnak a párocskák, akik csoporttársak, v egyetemen ismerkedtek össze. Ebben az életkorban mindenki megtalálja nagyjából akit keres, én még mindig úgy érzem h mekkora egy béna vagyok..mert ez idő alatt nem sikerült semmi értelmes:S Pedig ezeknek az éveknek kéne a legjobbnak lenniük. Az összes lány csoporttársam komoly párkapcsolatban él, v el van jegyezve. Ha nem akkor is van neki valami ilyen-olyan alkalmi.Mára már csak azt veszem észre, h ezek az évek is nagyon gyorsan elmentek, semmi változás nélkül.elvileg élek társasági életet is, nem vagyok az az antiszoc, de hát..csak én érzem magam ilyen idiótának? L
2012. jan. 20. 10:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ja,ez lemaradt:22L
2012. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Mert elhatároztam,hogy olyan párt szeretnék legközelebb,aki illik is hozzám."

Magyarul csak a legjóképűbbeknek adsz esélyt. Így nehéz is párt találni.

2012. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe először erről a hozzászólásról, hogy ha nem is a legjobbképű kell, de lehetséges, hogy kicsit magasra van téve az a bizonyos léc nemde?
2012. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

# 16

jah hát igen..ahová én járok kb minden fiúra jut vagy 50lány..:Ditt van a kutya elásva sztem. nekem is van egy ilyen bnőm, aki építészmérnökire jár, mondjuk nincs barátja, de sztem ha nagyon akarna találna. cseréljünk már iskolát, pls:D

2012. jan. 20. 18:15
 25/26 anonim ***** válasza:

21,22

Lehet,hogy egy kicsit magasra van téve a mérce...hát ez van,lehet,hogy az én hibám.De én akkor is nagyon szeretnék olyasvalakit találni,aki nemcsak pótlék,hogy legyen valakim,hanem jól érzem magam vele és kitart mellettem.Ez a nem mindegy,ilyet nehéz találni:)

2012. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz?
2012. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!