Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy lúzer az, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy lúzer az, akinek nem volt egyetemről szerelme, sőt ez alatt sem tudott semmi értelmeset kialakítani?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar az h körülöttem sétálnak a párocskák, akik csoporttársak, v egyetemen ismerkedtek össze. Ebben az életkorban mindenki megtalálja nagyjából akit keres, én még mindig úgy érzem h mekkora egy béna vagyok..mert ez idő alatt nem sikerült semmi értelmes:S Pedig ezeknek az éveknek kéne a legjobbnak lenniük. Az összes lány csoporttársam komoly párkapcsolatban él, v el van jegyezve. Ha nem akkor is van neki valami ilyen-olyan alkalmi.Mára már csak azt veszem észre, h ezek az évek is nagyon gyorsan elmentek, semmi változás nélkül.elvileg élek társasági életet is, nem vagyok az az antiszoc, de hát..csak én érzem magam ilyen idiótának? L
2012. jan. 20. 10:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Az ember nem mindig akkor kapja meg a dolgokat, amikor szeretné. Kitartás, eljön a te időd is!
2012. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
35 évesen mentem férjhez, akkor most én is lúzer vagyok?? :O Ez nem ilyen egyszerű.
2012. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

de én nem férjhez menni akarok:D

Bár én szerintem sosem fogok..hanem először is valami értelmeset kialakítani:)

2012. jan. 20. 11:26
 14/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire görcsölsz rajta, nemis fog menni. lazulj el, ne azért ismerkedj, mert pasit akarsz, hanem csak, hogy ne ülj otthon! Teljesen más. És sokszor akiről nemis gondolod, ő lesz az aki kelleni fog.
2012. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 zseni001 ***** válasza:
Nem vagy lúzer. Nekem sem lett és élek.
2012. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen egyetemre jársz, nekem pl ilyen szempontból baromira könnyű dolgom van/volt. Eleve úgy kezdtem, hogy volt párom, vele sajnos első félév végén vége lett, ezután pedig gyakorlatilag záporoztak a

"kérésekkel", csak hát nekem nem volt kedvem egy két éves kapcsolat után kb más srácra sem nézni jó darabig. A könnyű helyzetem alapja, hogy mérnöki szakra járok, itt kb minden lányra jut vagy 50 srác kapásból. :) Ráadásul rondának sem tartom magamat, meg hülyének sem, de ez már relatív. Szóval szakítás után fél évvel jött el kb az a pillanat, hogy már úgy jól esett volna valakinek a társasága, aztán láss csodát, hirtelen mintha mindenki eltűnt volna, úgyéreztem nem kellek senkinek! Nagyjából újabb fél év telt el, mire találkoztam egy sráccal, akiről kb első pillantásra úgy éreztem, "hogy na ő kell nekem" és már az enyém is. :)

A lényeg szerintem az, hogy ne akard görcsösen, viszont ha tetszik valaki, akkor nem kell feltétlenül a srácra várni, te is nyugodtan odamehetsz egyrészt, másrészt pedig nem törvényszerű, hogy mindenki az egyetemista évei alatt találja meg a párját, így aztán nehogy elkeseredj ilyenek miatt! :) Járj el szórakozni, érezd jól magad és egyszer majd valaki az öledbe pottyan! :)

2012. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Van ez így:D Nem jöhet mindenkinek minden össze. Én meg még sose voltam szerelmes. Pedig annyi vagyok, mint te:D
2012. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
vagyunk így egy páran. ha nem is nagy, de azért kicsit lúzerség szerintem...
2012. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

írj privit és megbeszéljük :))))))

22/F

2012. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk.Én érettségi után elkezdtem szakmát tanulni,az elején meg érettségikor volt pár futó kapcsolatom(max két hónap),azóta semmi.Mert elhatároztam,hogy olyan párt szeretnék legközelebb,aki illik is hozzám.Hát,nem jött össze,már három éve várom a csodát.Körülöttem még a legszerencsétlenebb(nek látszó) embereknek is összejött valami,csak nekem nem és ez olyan,mintha beledöfnének egy kést a szívembe.Tényleg olyan.Szar.Még nagyon régen 17 évesen összejött volna egy komoly,de a legjobb barátnőm tönkretette az életemet és emiatt nem sikerült,azóta komolyan csak szívok.És gyűlölöm azt a hülye p.csát.

Na,most jól esett az önsajnálat,mint mindig:)))

Nem tudok tanácsot adni.De ha majd sikerül megoldanom ezt a problémát,megmondom,mi a titok:)

2012. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!