Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes pasi kellene de hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes pasi kellene de hogyan? Olyan akire ha ránézek beremeg a gyomrom, aki elbűvöl a szemével, az arcával és minden egyes tettével. Hol keressek?

Figyelt kérdés

Olyasmi kellene,akik általában BMW,Merci vagy Audiban ülnek, olyan szépfiúra gondolok.Az nem gáz ha nem gazdag,vagy épp autója sincs,nem ez érdekel.Hol kellene keresnem?Neten nem jó,ott mindenki csak hazudik.


Van pasim,nem rossz de van benne elég sok dolog ami negatívumként hat a kapcsolatunkra.


2012. jan. 18. 15:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

ha képet sem mersz felrakni,akkor.. :D

maradj a szomszéd józsinál

2012. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem merek, de ide nem fogok.
2012. jan. 18. 15:29
 13/31 anonim ***** válasza:

hááát kérdés, hogy ki néz ki hasonlóan az ideálodnak...


mert ülhet egy 20 millás Merciben egy szerencsétlen hokibot is, a maga 50kg-jával és ápolatlan hajjal.


szóval...te is tudod h ez így kevés.

Hiába mondanám azt h szerintem elég jó lennék mert foglalkozom a külsőmmel, mert ezt sokan elmondhatják itt és kérdés h igaz e....vagy hazudok és egy förtelmes pasi vagyok aki idióta elmaradott ruhában jár, a haja olyan mint a 18. században és az öltözködése is hasonló...


szóval ezt jobb élőben meglátnod!


hogy hol?? bárhol, bárhol lehet ilyen, akár egyik nap a lenti péknél ahol vásárolsz.

2012. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
erre várok már nagyon régóta,hogy a véletlen össze hozzon egy ilyennel de még mindig semmi.
2012. jan. 18. 15:38
 15/31 anonim ***** válasza:
Ha a mostani meg nem jön be akkor miért vagy vele? Vagy gondolom addig míg nincs ló jó a szamár is. :)
2012. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

nagyjából:


[link]



[link]


[link]



Nagyjából ilyenek.

2012. jan. 18. 15:42
 17/31 anonim ***** válasza:

"rre várok már nagyon régóta,hogy a véletlen össze hozzon egy ilyennel de még mindig semmi."


---> tudod, néha a nők is tehetnek lépéseket, egyáltalán nem ciki! Te is néha keresgélhetsz és Kezdeményezhetsz. Ha meg nem olyan az illető akkor bumm, keresel mást próbálkozol másnál.


xedik. válaszoló voltam

2012. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Akkor küldhetnél privátban. Amúgy a barátoddal meg szakíts, mert eléggé gerinctelen dolog ez így.
2012. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Szeretem,de nem vagyok örülten szerelmes csak idő közönként,tehát ebből azt lehet levenni gondolom én,hogy még sem vagyok huu de olyan szerelmes,hogy örökké vele legyek.
2012. jan. 18. 15:43
 20/31 anonim ***** válasza:
na basszus ez storno nem vok kopasz, csak rövid hajú...
2012. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!