Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezentúl már kedves se legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezentúl már kedves se legyek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jóba vagyok,hetente többször talizunk,van közös társaságunk ia. Én csak barátnak tartom őt. Eddig úgy éreztem ő is engem csak barátnak tart,mivel van párja. Azonban nemrég egy bulin picit többet ivott és elkezdtünk beszélgetni és annyit mondott,hogy tartozik egy vallomással,de most még nem mondhatja el mi az. Majd késöbb annyit mondott,hogy sokkal többre tart egy barátnál és ,, én szeretlek,, ( én ezt sima szeretetnek értelmeztem,de egy bizalmasomnak elmeséltem a történteket és ő egyértelműen másképp látta ) Szerintetek akkor ő most tényleg nem csak barátként hanem nőként néz rám ? Ha így van nem szeretném őt átverni és félrevezetni. Ezért ha kell alig beszélek vele,,nem leszek kedves vele,stb,csak ne legyen ebből probléma.
2012. jan. 18. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz kedves, de ne viselkedj félreérthetően, plusz ha megint felhozza a témát, vagy nyomul, akkor mond el neki, hogy neked csak barát.
2012. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél vele kedves? Ha esetleg beléd is esett, attól még lehetsz vele kedves, csak tartsd meg a két lépést.


Egyébként részegen sok embernek vannak érzelmi túlkapásai (tipikusan "én annyira szeretlek" típusúak), melyeket nem feltétlenül a nyakszorongatós-fülbeóbégatós stílusban kell elképzelni. Egy ilyen vallomásnak ne tulajdoníts a kelleténél nagyobb jelentőséget...

2012. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Sajnos az a ,,szeretlek,, nem csak úgy kicsusszant a száján 2 sör között. Beszéltünk már vagy 1 órája elég komoly mély lelki dolgokról,az éppen aktuális életünkről és úgy mondta hogy mélyen a szemembe nézett és még ő is picit zavarba jött. Ezért is tettem fel nektek itt a kérdést. Sajnos megingott a férfi-nő barátságról alkotott véleményem.

2012. jan. 19. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!