Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Szóval... nagyon jóban vagyok egy csajjal az egyetemről... gyönyörű, okos, intelligens... egyszóval perfekt (igen, akármilyen furán hangzik.) Találkozgatunk, de van barátja, szóval én eleinte haverként tekintettem rá (2 éve ismerem, de tavaly ősszel kezdtünk el találkozgatni.)... de úgy érzem, kezdek ,,beleszeretni". Viszont.

Tudom, hogy van barátja, és hiába mondja minden barátom, ismerősöm, hogy nyomuljak rá, nekem ez nem megy... egyszerűen úgy érzem, hogy erkölcstelen lenne. Éppen ezért arra gondoltam, hogy megpróbálom teljesen elfelejteni...(nem beszélni vele,stb.) de lehet,hogy ezt nem venné jó néven... viszont, ha meg elmondanám neki,hogy mit érzek, lehet,nem lenne ugyanolyan a kapcsolatunk,mint most...

Ördögi körbe kerültem... :S Szerintetek mi lenne a jó döntés? Normális válaszokat kérek, előre is köszönöm ! :)


2012. jan. 17. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy fogalmad sincs az életről! Téged is ott hagyna! Keress egy normálisat!
2012. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!