Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Szóval... nagyon jóban vagyok egy csajjal az egyetemről... gyönyörű, okos, intelligens... egyszóval perfekt (igen, akármilyen furán hangzik.) Találkozgatunk, de van barátja, szóval én eleinte haverként tekintettem rá (2 éve ismerem, de tavaly ősszel kezdtünk el találkozgatni.)... de úgy érzem, kezdek ,,beleszeretni". Viszont.

Tudom, hogy van barátja, és hiába mondja minden barátom, ismerősöm, hogy nyomuljak rá, nekem ez nem megy... egyszerűen úgy érzem, hogy erkölcstelen lenne. Éppen ezért arra gondoltam, hogy megpróbálom teljesen elfelejteni...(nem beszélni vele,stb.) de lehet,hogy ezt nem venné jó néven... viszont, ha meg elmondanám neki,hogy mit érzek, lehet,nem lenne ugyanolyan a kapcsolatunk,mint most...

Ördögi körbe kerültem... :S Szerintetek mi lenne a jó döntés? Normális válaszokat kérek, előre is köszönöm ! :)


2012. jan. 17. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várj még rá:) Előbb utóbb úgyis szakítanak.
2012. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A legtisztább és egyenesebb módszer az,ha bevallod neki mit érzel,és vállalod az ezzel járó következményeket;bár ez tényleg nagyon kényes ügy...:S Sajnállak.:(

21L

2012. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először is becsülendő, hogy nem akarod a barátja mögött dugni.

Másodszor ennek a dolognak se így, se úgy nem lesz jó vége. Szerintem találkozz vele kevesebbet, talán idővel teljesen megszűnik ez is.

2012. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első: már egyszer meg is tették... de erre apellálni, szintén nem túl szép dolog szerintem :(


Második: igen, ebben igazad van... de félek a választól... vagyis jobban mondva a válasz utóhatásaitól.


Köszi a válaszokat :)

2012. jan. 17. 18:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Harmadik: Szóval ne is keressem többet szerinted?
2012. jan. 17. 18:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Boldog akarsz lenni?

Tegyél meg mindent érte...

És ha nem mondod el neki és kiderül később, hogy ő is akarta volna?

Akkor meg foghatod a fejed..

2012. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám most, hogy ne keresd. (harmadik vagyok)

Persze az is megoldás, hogy ha lemondod neki. Akkor úgy is látni fogod, hogy mit reagál. Csak tudod nem mindenki tiszta ilyen szempontból. Elkezdhet azzal hitegetni, hogy majd elhagyja a pasiját, aztán ez sosem történik meg. És így te húzod a rövidebbet.

2012. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Abban van igazság, hogy később bánhatom, ha lemondok róla... de annyira bonyolult az egész, és így megtalálni a legjobb döntést, hogy van barátja... :S

Úgy érzem, akárhogy döntök, nem lesz elég jó :S

2012. jan. 17. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét! :) Komolyan én nem ismerlek,de teljes szívemből kívánom,hogy sikerüljön,és összejöjj azzal a lánnyal;megérdemelnéd.:) 21L
2012. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást :) És külön mindenkinek, hogy normális válaszok jöttek :)
2012. jan. 17. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!