Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vesztek ki az alábbi mondatokból? Mi a véleményetek? Felejtsem el ezt a fiút?

Figyelt kérdés

A "barátom" ezeket mondta mikor legutoljára taliztunk, mert úgy volt hogy külön utakra tértünk de ezt mondta:

.Én még nem akarok komolyabb kapcsolatot, várjunk még, majd hívlak.

Megkérdeztem tőle vagy 3-szor hogy akk vége? Azt mondta h nem várjunk még...

Aztán megöleltük egymást és adtunk egymásnak egy csókot.

Amikor ez történt be volt rúgva...

Már eltelt 1 hónap és semmi:S:(

Szerintetek felejtsem el ezt a fiút? Nagyon szeretem és nagyon hiányzik amikor erre gondolok úgy érzem nem éri meg bánkódnom mert talán neki egy cseppet se fáj ez az egész és nem hiányzok neki, valahol meg azt érzem hogy gondol rám és még úgyis keresni fog.

Nyári szünetbe tuti talizunk mert megyek arra a helyre ahol ő lakik a b.nőmmel mert neki is ott lakik a mamája és nekem is:D Csak az enyém pont ott ahol a "barátom".

Nemtom mit mondjak majd neki, vagy egyáltalán szóljak hozzá??? Vagy szerintetek megse éri? 3 hónapig voltunk együtt, lehetséges hogy keresni fog még? bár ezt hiába kérdezem..

Köszi a válaszokat! :)


2009. máj. 26. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Csak pont téged is egy hónapja nem keresett, pont neki is be volt rúgva, pont neked is azt mondta hogy nincs vége, pont neked is ott lakik a barátnőd meg a mamád ahol ő. :D Én csak kérdeztem, hogy te vagy-e, ha igen nem kell letagadni, nem azért, csak eszembe jutott... De érdekes. :D
2009. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Most beszéltem a b.nőmmel tudja a jelszavam és ő tette fel a kérdést amúgy tényleg ilyen gyerekes dolgot csináltam de nem kellet volna:S a b.nőm is nagyon akarta talán ezért csináltam de azóta már nem csinálom úgyse éri meg:( amúgy tényleg jó volt hallani a hangját ahogy azt ő is leírta csak nem tudom hogy miért tesz fel az én nevemben kérdést:S tudja a "barátom" telefonszámát is de pl: ma is mondta hogy megcsörgeti néha de mondtam neki hogy ne csinálja mert rá fog jönni azt mondta hogy akkor nem csinálja..de nem tudom remélem nem fogja nem tudom miért kell..
2009. máj. 26. 18:48
 13/17 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul érzem most magam mert tényleg gyerekes dolgot csináltunk és nem kellett volna belemennem de a hangját tényleg jó volt hallani...
2009. máj. 26. 18:49
 14/17 A kérdező kommentje:
Ma töltöttem a 16-ot és b.nőmnél buliztunk egy kicsit de ott is folyton ő járt a fejembe:( hiába próbálom elterelni a gondolataimból nem nagyon megy:(
2009. máj. 26. 18:52
 15/17 A kérdező kommentje:
tudom ahogy írtátok szerintem is kicsit gyerekesek voltunk de már mindegy. Ha érek még neki valamit úgyis keresni fog ha meg nem akkor ez van:S
2009. máj. 26. 18:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát így érthető a dolog... :S Szerintem próbáld elfelejteni... Ebből nem sok jó jöhet ki, na hagyd hogy hülyítsen... A legrosszabb az neki, ha nem figyelsz rá... Annyi fiú van még... Ha valakivel szét mész akkor nem nagyon lehet elkerülni egy rossz időszakot... De itt a nyár... Nem lehet megoldani, hogy egy kicsit ne menj a mamádhoz amíg elmúlik a dolog?
2009. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudom sok fiú van még meg úgyis lesz még más, de úgy érzem nekem is jó lesz ha most elmegyek mert szeretném látni tudom kicsit hogy is mondjam hülye vagyok hogy ennyire szeretem de olyan jó lenne látni nem szólnék hozzá ha ő se csak látnám...már az is jó lenne. Nem csak azért megyek hogy őt lássam amúgy is megbeszéltük de ha őszinte akarok lenni akkor inkább azért.
2009. máj. 26. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!