Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vesztek ki az alábbi mondatokból? Mi a véleményetek? Felejtsem el ezt a fiút?

Figyelt kérdés

A "barátom" ezeket mondta mikor legutoljára taliztunk, mert úgy volt hogy külön utakra tértünk de ezt mondta:

.Én még nem akarok komolyabb kapcsolatot, várjunk még, majd hívlak.

Megkérdeztem tőle vagy 3-szor hogy akk vége? Azt mondta h nem várjunk még...

Aztán megöleltük egymást és adtunk egymásnak egy csókot.

Amikor ez történt be volt rúgva...

Már eltelt 1 hónap és semmi:S:(

Szerintetek felejtsem el ezt a fiút? Nagyon szeretem és nagyon hiányzik amikor erre gondolok úgy érzem nem éri meg bánkódnom mert talán neki egy cseppet se fáj ez az egész és nem hiányzok neki, valahol meg azt érzem hogy gondol rám és még úgyis keresni fog.

Nyári szünetbe tuti talizunk mert megyek arra a helyre ahol ő lakik a b.nőmmel mert neki is ott lakik a mamája és nekem is:D Csak az enyém pont ott ahol a "barátom".

Nemtom mit mondjak majd neki, vagy egyáltalán szóljak hozzá??? Vagy szerintetek megse éri? 3 hónapig voltunk együtt, lehetséges hogy keresni fog még? bár ezt hiába kérdezem..

Köszi a válaszokat! :)


2009. máj. 26. 18:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

külön utakra "térünk" és megis beszéltük hogy csak barátok maradunk de amikor taliztunk ( nem volt megbeszélve akkor behívott és ezt mondta én mondtam neki is h hiányzik.

Az öleléséből annyira éreztem hogy szívből jön neki bár nem tudom hogy ez lényeges -e..:(

2009. máj. 26. 18:31
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem SOS-be felejtsd el. Nehogy már a legszebb éveidet egy lúzerre pazarold. Inkább keress józan élete élő pasit.
2009. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak remenykedsz:(inkabb felejtsd el es keress egy masik fiut,tudom hogy konnyu ezt mondani de majd idovel jobb lesz neked
2009. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pedig 20 éves és kicsit nehezen hiszem h nem akar komolyabb kapcsolatot:S De hát ő tudja gondoltam arra is h talán másik csaj van a dologban de nem..néha úgy érzem hogy összejövünk még de áhhh..mindenki azt mondja hogy úgyis kibékülünk lesz ami lesz...
2009. máj. 26. 18:33
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nahát, a múltkori kérdésedben még szivattad. :D Ha nem te voltál akkor bocs...
2009. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat! :)
2009. máj. 26. 18:34
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi? Kit szivattam? xD
2009. máj. 26. 18:35
 8/17 A kérdező kommentje:
jah látom összekeversz valakivel:D semmi baj
2009. máj. 26. 18:36
 9/17 anonim ***** válasza:
2009. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
xd ki ez a csaj? Én nem 15 vagyok bocsi xd amúgy semmi baj:D
2009. máj. 26. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!