Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érvelnétek amellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érvelnétek amellett, hogy 19 évesen meg lehet találni életed párját?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Ismerkedtünk, én beleszerettem, Ő is érez irántam valamit, de azt mondta, hagyjuk ez egészet, mert Ő már 28, és ha én kidobom pár év múlva, mert ki akarom élni magam, akkor Ő azt nem bírja elviselni. Értem én Őt is, hiszen nekem Ő a második barátom, és az első kapcsolatam 2 hónapig tartott, és azt tartják, hogy az embernek tapasztalatot kell gyűjtenie. De én ismerem magam, tudom, hogy nem vagyok olyan, aki ki akarja élni magát később. Ha Vele boldog vagyok, akkor nem fogok vágyni másra. Soha nem szakítanék vele azért, mert kíváncsi vagyok milyen mással az élet. Sorolnátok nekem érveket, amivel meggyőzhetném, hogy létezik olyan, hogy valaki 19 évesen már rátalál arra az emberre, aki tökéletes számára.


Előre is köszönök minden épkézláb ötletet!


2009. máj. 26. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Dobjad ki, vén kecske.
2009. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig erre még nem láttam jó példát, és én se támogatom. Nemcsak arról van szó, hogy majd megunod, mert azt sosem tudhatod. Még nem is laktál vele, lehet hogy fél évig sem bírnád, és ahhoz, hogy megbirkózz az élettel, tapasztalatokra van szükség, ami sok csalódással és szívfájdalommal jár, de csak így leszel öreg bölcs. Mindenből okul valamit az ember. Ne éld bele magad szerintem, és bocsi

25/L

2009. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
én 19 évesen találtam meg álmaim férfiját, és azóta is (25 éve) boldogan élünk a házasságunkban. úgyhogy nem lehetetlen! ;)
2009. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy házaspárt 12 évesen kezdtek el "járni" akkor még ilyen gyerek szerelem szinten :) és azóta is együtt vannak ennek már 30 éve. Soha nem váltak el egy hétre sem egymástól.

Ismerek olyant is ahol pont ugyanez volt a lány 18 éves volt a srác 26 ök se foglalkoztak ezzel és most vannak együtt 6 éve egy hónapja született meg az első kisfiuk. :)


Ha magadat nem úgy ismered mint aki nagy pasi faló akkor szerintem lazán menne

2009. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnek azt üzenem: Te még nem találtál komoly kapcsoltatot!
2009. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van ilyen én elhiszem. van rá példám is de ez hosszú lenne.
2009. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg érte, de szerintem ne így közelítsd meg! Abban egyáltalán nem lehetsz biztos, hogy megtaláltad életed párját és ne is azt tervezgesd vele, hogy milyen lesz együtt megöregedni, meg hogy hány gyereket és hogy hívják majd őket. A pasik falra másznak ettől! és elmenekülnek...:(

Most szerelmes vagy ami jó dolog és ha ő is szeret akkor örülj neki! Élvezzétek a kapcsolatotokat, tervezzétek meg hogy mit csináltok együtt holnap, a hétvégén vagy a jövő héten.

Ha tényleg szeret és jól megvagytok együtt még egy vagy két év múlva is, akkor lehet feszegetni a távolabbi jövőt és arra gondolni, hogy igen szerencsés vagy, mert megtaláltad életed párját - de ez sajnos még korántsem lesz biztos akkor sem, sok-sok év együttélés, közös célok és eredmények után derül csak az ki...


Amúgy meg ez a "hagyjuk az egészet" nekem azt jelenti, hogy ő nem lát fantáziát a kapcsolatotokban, kellett neki egy jó kifogás amivel lezárja a dolgot, tehát ne erőltesd feleslegesen, és főleg ne ringasd magad illúziókba, mert csúnyán becsapod magad és keserves lesz amikor kiderül majd az igazság. Bocs érte!

2009. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek üzenem: az olvasottak alapján neki van a legtöbb esélye, hogy majd megtalálja! :)


ugyanis: igaza van! Tapasztalatok, csalódások nélkül nem megy. Az ember folyamatosan érik, változik. Lehetnek példák arra, hogy van akinek ez bejött, de azt hiszem ez olyan ismerősöm ismerősének az ismerőse - szóval mese, az élet és mi emberek nem ilyenek vagyunk!

2009. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tesóm 14 éves volt, a párja 18 mikor összejöttek. Azóta elrepült 19 év..most 1éves a babájuk! Együtt élték ki magukat :)! De sose csalták meg egymást! Szerintem más 1éves kapcsolat után se imádja így egymást :)!
2009. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első válaszoló öreg kecske, nem vén kecske:)

Én sem traktálom azzal, hogy milyen jó lesz együtt megöregedni, és gyerekeket nevelni, ennyire azért ismerem a férfinemet, hogy nem ezzel lehet őket megfogni. Csak egyszerűen beszélgettünk, és belőle kibukott, hogy Ő ettől rettenetesen fél, és válaszoljak őszintén neki, hogy mit gondolok, mert ha úgy érzem, hogy pár év múlva mindenképp dobom, akkor mondjam meg most. És tudom magamról, hogy nem vagyok egy pasifaló, nem azért, mert nincs rá lehetőségem, csak egyszerűen én egy ember mellett szeretnék boldog lenni. És végre megtaláltam ezt, és nem akarom elveszíteni. Köszönöm a válaszokat! Majd kiderül pár év múlva (2-5-10-30 év), hogy kinek volt igaza.

2009. máj. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!