Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhiszitek azt, hogy minden a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszitek azt, hogy minden a sors keze?

Figyelt kérdés
Hisztek abban, h minden okkal történik, és akkor amikor az megvan írva? Van egy srác, mindig elhatározok vmit, hogy így lesz, de sose jön össze, majd amikor tökre szomorú vagyok, akkor csap le, és olyan történik amire nem is számítottam volna. Ti hisztek ezekben a dolgokban?
2009. máj. 26. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen én elhiszem nekem is van olyan ami tuti nem véletlen.
2009. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont ez a helyzet velem is,mindig maskepp alakulnak a dolgok mint ahogy eltervezem h.lesz a baratommal,s ilyenkor nagyon kivagyok de aztan tortenik valami olyan szep amire nem is szamitottam.Szoval hiszek a sors kezeben.
2009. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én azt tudom, hogy minden Isten műve és minden úgy történik , ahogy annak történnie kell.

Nem történik semmi sem véletlenül.

2009. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem mi tehetünk mindenről meg a környezetünk..
2009. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is hiszek a sorsban!!! Véletlen nincs!


Velem olyan szokott törnénni hogy vmit eltervezek, az nem úgy törnénik és kis idő múlva rájövök hogy milyen jó hogy nem úgy történt, meg hogy az mekkora hülyeség lett volna. Szerencsére engem szeret a sors és mindig mellettem áll, ha akkor éppen nem is gondolom úgy hogy igaza van, de utólag mindig rájövök.

2009. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően abban hiszek, hogy a Sors lehetőségeket mutat számunkra és nekünk kell dönteni, hogy melyiket választjuk. Hiszek abban, hogy nem véletlen történnek a dolgok, de adott helyzetben én döntöm el, hogy élek-e a lehetőséggel vagy épp melyik variációt választom. Az pedig, hogy mit választok a személyiségemtől függ.
2009. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hinni akarok és talán hiszek is benne, de valahogy mégsem várhatom, hogy a sült galamb számba repüljön, mert nem nagyon adódik mostanában nő az éltemben, de azért, mert nem is nagyon tettem érte idáig, de akarok.

Szóval szerintem a kettő között az igazság, próbálkozol és a sors rásegít egy kicsit én ebben hiszek. ;) 22/F

2009. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hááááát, ez nehéz kérdés... Igazából nem hiszek a sorsban... Az, hogy nincs véletlen, az lehet igaz is meg nem is... Mindenesetre mit szóltok a Heisenberg-féle bizonytalansági elvhez? Szerintem a mikrovilág megjósolhatatlansága kivetődik a makrovilágra is. Onnantól kezdve pedig már nincs messze a biokémia sem... És az ÉLET... biokémia... (Bocsánat az áltudományos maszlagért...) Egy a lényeg: ki az a hülye, aki előre megírja az életem, és azt is beleírja, hogy tűnődjek el azon, hogy megvan-e írva? Ez nekem nagyon metafizikus. A rossz történésekre könnyebb azt mondani, hogy ez biztos nem véletlen volt, de igazából ha létezik felsőbbrendű hatalom, ha nem, a döntéseink a mi kezünkben vannak (különben nem lennének kételkedők...), és az a rossz, ami ér minket az a meghozott döntéseink következménye, ami a genetika miatt lehet, ami a biokémia szabályai szerint...

Bocs, megint...

2009. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább a sorsnak hiszek!
2009. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy mindennek oka van és semmi sem történik véletlenül.
2009. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!