Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az, ha valaki egy verssel vall szerelmet nektek?

Figyelt kérdés
És ha esetleg csak barátilag szeretitek a srácot, és a vers normálisan van megírva, adnátok egy esélyt? Tehát mennyire hat meg titeket, ha valaki verset ír nektek?
2012. jan. 15. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hú én kiakadok tőlle
2012. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A lányokat kifejezetten taszítja a romantika, ne higgy annak, aki mást mond! A verset pedig sürgősen felejtsd el!
2012. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

írnál ide egy verset? Talán, ha láttnánk milyen stílusban írsz, lehet más lenne a vélemény...


Amugy én szeretem a verseket, szóval biztosan nagyon örülnék, ha egy srác ihletet kapna tőlem. Hülyén hangzik, de nem tudom szebben leírni..

2012. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem szeretném ide leírni, amit írtam. Csak így írni, az pedig nem megy. De sok ember látta már, (fiúk, lányok vegyesen) és azt mondják, jókat írok.
2012. jan. 15. 14:28
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már verset fiútól, nagyon szép volt, és nagyon örültem neki. Viszont ez az kb. 1. találkozó után volt, és én akkor még nem éreztem szerelmet iránta. Persze kiderült, h. később sem. Szóval ha csak barátként tekintek rá, akkor a vers sem változtatja meg ezt a dolgot.
2012. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nemigazán,de adnák esélyt:)
2012. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!