Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az, ha valaki egy verssel vall szerelmet nektek?

Figyelt kérdés
És ha esetleg csak barátilag szeretitek a srácot, és a vers normálisan van megírva, adnátok egy esélyt? Tehát mennyire hat meg titeket, ha valaki verset ír nektek?
2012. jan. 15. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene a verses szerelem-vallás. :) De ha barátnak tekintem, akkor ezen egy gyönyörű vers sem változtat.

24/n

2012. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nekem nem igazán. elég romantikus típusnak tartom magam, de ez nekem már nagyon nyálas lenne. nekem pont elég ha csak sétálunk, beszélgetünk, végül megcsókol. :)

17/l

2012. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be, nyálasnak tartom, igazán jó verset eddig keveset olvastam, az alsóbb kategóriás meg 'gagyi'. Bocsi. (:
2012. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem hatna meg, de sttól még tetszene 21L
2012. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem a vers tetszene, hanem a szándék, az, hogy valaki szeret. :)
2012. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez kicsit túl nyálas lenne :D Főleg, hogy erre úgy nehéz hasonló szinten válaszolni. Az pedig milyen már, ha valaki eg gyönyörű vers után annyit tud mondani, hogy "én is". Szóval szerintem inkább ne.
2012. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletes lenne egy "Én is."! Nem várnám el, hogy versben válaszoljon.
2012. jan. 15. 13:34
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a kommenteket. Szerintem felejtős a dolog.
2012. jan. 15. 13:34
 9/16 anonim válasza:
Tetszene, főleg azért, mert akkor az illető már szánt rám időt és személyes "ajándék" lenne. De ne legyen nagyon nyálas, viszont ha humoros, az sosem baj. De ha barát az illető, nem valószínű, hogy változtatna a dolgon. Hacsak nem én is éreznék iránta valamit... :)
2012. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát a versem nem humoros, de véleményem szerint nem is nyálas.
2012. jan. 15. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!