Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hogy lehet? Nálatok is ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehet? Nálatok is ez van? Többi lejjebb

Figyelt kérdés
Nem nézek ki jól,a csajokkal sokat bunkózok,nem vagyok gazdag,majdnem szegény...Mégis középiskolás korom óta kis szünetekkel mindig volt csajom,sőt,volt olyan,hogy barátnők vesztek össze,hogy melyikkel legyek,másoknál(ahogy hallom/olvasom)épp fordítva van,hogy lehet?
2012. jan. 14. 16:30
 1/5 A kérdező kommentje:
(húszon éves pasi vagyok)
2012. jan. 14. 16:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóképű vagy,vagy tudsz valamit az ágyban :D
2012. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 B.angel ***** válasza:

Mert a legtöbb lány azt szereti, aki bántja őket... Sajnos én is.

Te meg, ha tudod, hogy bunkó vagy, akkor változz meg!

2012. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

és most hova szarjunk? mondjuk azt hogy hú de jó neked? vagy most őszintén mit akarsz ezzel a feltűnési viszketegségben túlterjedő kérdéssel?


én a szöges ellentéted vagyok, jól nézek ki, rohadt okos vagyok, nagyon jó munkám van egyetem mellett, már többmillió megtakarításom van (úgy hogy nem a szüleimtől) és nincs még csajom, szűz vagyok. Mert én várok az igazira, nem fekszek össze fűvel fával, és egy rendes családom lesz, rendes munkával, míg a magadfajta most nem tanul, csak csajozik, és az ilyenekből lesznek azok, akik 40 évesen az anyjukkal élnek. És az egészben az a gáz, hogy a normálisabb típusú embereknek olyan nőket kell majd feleségül venni, akik a magadfajta faszokkal vesztették el a szüzességüket.

2012. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy az ember a nagy dolgokban változni tudna,én legalábbis biztos nem tudok.Ez nem olyan, mint a kövérség,amit az ember le tud küzdeni akarással.

Utolsónak:

Látszik az irigység....És attól, hogy egy középiskolát végeztem el, attól még nem leszek unintelligens+azért tettem fel a kérdést, mert mindenki mondja, hogy a csajoknak pénz kell, vagy jóképűség,vagy kedvesség,nekem egyik sincs meg,és mégis mindig volt csajom.

2012. jan. 14. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!