Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb kellene talán az általam megszabott szintből?

Figyelt kérdés

Nem sok barátnőm volt többekközött azért mert van egy szint ami alá nem akarok menni sem szépség sem pedig intelligencia vonatkozásában.

Nem arról van szó hogy topmodell és atomtudós legyen egyben de mégis azért nézzen ki valahogy és ne legyen trampli.

persze természetesen általában akik nekem tetszenek nagy részüknek én nem tetszem ezért gondoltam h talán kicsit lejjebb kellene adnom.

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. jan. 13. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha így áll a dolog...bizony tedd lejjebb...
2012. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elég ha el találsz olyat akit el tudnál fogadni és ő is téged.


20/N

2012. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaja, lejjebb kéne adnod. de sajnos az nem olyan könnyű. nekem se sikerül.
2012. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamóca.. ***** válasza:
én a minőségre megyek nem a mennyiségre.
2012. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*meg
2012. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak nincs oltári nagy szerencséd, kicsit lentebbről kell kezdeni, közben meg kikupálódsz Te is tetszeni fogsz álmaid hercegnőjének.
2012. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kell!


Most milyen már, hogy egy olyan nővel vagy, akitől undorodsz testileg is!


Én például csak egy nőtípus nem bírok a túlsúlyosat, egyébként akárkinek van esélye nálam a lányok közt.


Nincs olyan hűde nagy igényem szerintem, csak annyi, hogy egészséges életet éljen az a lány, egy kis mozgásba senki sem hal bele. Én is vékony vagyok, sportos.


Hogy is néznék ki egy dagi lánnyal.

2012. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én erre nem lennék képes. Mert, ha lejjeb adnám az azt jelentené, hogy olyasvalakivel vagyok, akivel nem szeretnék, abban meg mi lenne a jó?
2012. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 00:53


Pontosan!

2012. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk én az elvárásaidhoz képest megnézném, hogy TE hogyan nézel ki. Mert lehet többet vársz egy nőtől mint amit nyújtani tudsz...


28/n

2012. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!