Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel történt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel történt már ilyen annál ez hogy működött? Nagy szerelmi bánatotokban csak rá gondoltatok és ugy éreztétek hogy.

Figyelt kérdés
soha nem tudtok túllépni rajta.ez az érzés gyötört honapokig esetleg évekig és utána egyik nap felkeltetek és ez az érzés hipp-hopp elmult vgay hogy történt?
2012. jan. 13. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kerestem magamnak elfoglaltságot.
2012. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bármit, ami eltereli a gondolataim.
2012. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én most épp ezen megyek keresztül.:-(és irtozatosan rossz majd bele pusztulok.
2012. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen ezt értem de maga az érzés hírtelen szünt meg vagy fokozatosan?
2012. jan. 13. 00:04
 5/11 anonim ***** válasza:
fokozatosan.
2012. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
00:03-as vagyok.Sajnos nem mulik az érzés mert egész nap a lány jár a fejembe másra se tudok gondolni ,és az a baj hogy én okoztam a bajt és nem tudom rendbe hozni akár mennyire is szeretném,szerintem soha nem fogom öt elfejelteni amig élek ebben biztos vagyok.Nem is tudom hogy lessz tovább.
2012. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a mondatod első és harmadik fele imerős én is igy érzek
2012. jan. 13. 00:11
 8/11 anonim ***** válasza:
00:08 vagyok.Ide is azért regiztem ,hogy hátha eltereli a gondolataimat de látod most is erröl irok.hmm
2012. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zseni001 ***** válasza:
Idővel fokozatosan halványul, sok ideig elemzgettem mit rontottam el, aztán egy idő múlva rájöttem, hogy hülye vagyok, most pedig 100 fekvő és alvás!
2012. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Több mint egy év, ugyanolyan szar, akkor oké ha piálok vagy edzek. Nemhinném hogy el fog múlni, csak remélem hogy halványul majd.
2012. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!