Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Keresztanyám elvált a férjétől(ker apum),mert rendszeresen csalta,a kapcsolatból vele maradt a kislányuk,aki most 12 éves.

Azóta megismerkedett egy roma csávóval,aki brutálisan bántalmazza.Megjegyezném, magyarok vagyunk,bár nem mintha számítana.A mi kapcsolatunk mindig jó volt,segített nekem sokat.

A csávó olyanokat megtesz h múltkor ker anyumat úgy orrba vágta,hogy felrepedt a bőr,és spriccelt a vér,amit a 12 éves lánya mosott fel,a padlóról.Kórházba került,a feljelentést visszavonta.Azt mondta azóta rendes vele,pár hete fel volt dagadva az arca,mikor találkoztam vele,kék zöld,nagy monokli.Kifaggattam,azt mondta,nincs semmi,ráköszönt egy régi sulis szerelme,a parasztnak nem tetszett,így otthon letérdelte,azt mondta ha elég hangosan könyörög,abba hagyja majd!

Én nem tudok közéjük állni,40km-re lakom,már 1000x mondtam,hagyja ott,nem teszi.

A család lenézi,elítéli,pedig szerintem fenyegetve van keményen, a mocskos romák ilyenek,a belem kifordul,nőt verni a legkönnyebb.

Beszéltem már én is a mocsokkal,de nem hatott.

Ker anyum nagyszüleimnél van,ott lakik,megfenyegették h kidobják ha kapcsolatot tartja vele,pár hétig ment is a dolog,de aztán visszafogadta,rá két hétre feldagadt arccal találkoztam vele.Ha a csávó sört akar inni,szakadó esőben

6km-ert is gyalogolnia kell,mert neki csak "olyan" sör jó!

Ne mondja nekem senki h csak úgy eltűri valaki ezt,ha kérdezem miért nem szabadul ebből a kapcsolatból,csak lesüti a szemét,és így szól: "Nem tudok"


2012. jan. 12. 17:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és csak mellékesen,a csávó rendőr!!
2012. jan. 12. 17:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Te ezen nem tudsz segíteni. Ezt a keresztanyádnak kell eldöntenie, ez az ő élete, ha tönkre akarja tenni, akkor szíve joga. Nyílvánvaló, hogy ez téged dühít, de csak felajánlhatod a segítséged, hogy rád számíthat, ha kell, de mást nem tudsz tenni. És nem is kell, mert ez az ő élete. Egyszer majd rádöbben, hogy ez így nem jó. Csak reméleheted, hogy nem túl későn.
2012. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na ez az!

Nem túl későn!

Van aki azt mondja h egyszer majd tuti megöli!

És tennék vmit,de mit?

Rendőrség már ki se megy hozzá,ismerik a csávót,hisz pont ott dolgozik.

Tudjátok gondolom ezek milyenek?

Védik egymást!

2012. jan. 12. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!