Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Undorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Undorító viselkedés a részemről ezért szeretnék változtatni

Figyelt kérdés

A barátommal lassan két és fél hónapja vagyunk együtt. Régebben "fel se figyeltem rá", aztán ahogy megismertem és közeledett, megtetszett. Össze is jöttünk. Aztán féltem a kapcsolattól, néha úgy éreztem nem szeretem, néha úgy, hogy nagyon is, szakítani sose tudtam.

Elég jól néz ki, állig érő barna haj, jó testalkat, és értékes belső tulajdonságok. DE

egyszer közölte velem, hogy Ő levágatja a haját. Mondtam oké. Levágatta, és nagyon rosszul állt neki. Emellett uyanúgy örültem, szerettem őt, de vártam hogy visszanőjjön mert ez "rontott az összképen".

Visszanőtt, és külsőleg a vonzalmam is nőtt iránta(hozzáteszem emiatt nem fordult mega fejemben hogy elhagyom, nem a külsőségekre megyek, de akkor is számít az összképben). Most meg megígérte valakinek hogy hajmodell lesz, és az a valaki leakarja vágni neki a haját. Még a múltkorinál is rövidebb lesz, szőke csíkokkal.Ő döntése, de szinte senki szerint nem állna jól neki, szerintem se, és ez nem bántásból van. ELőrefélek, mert nagyon szeretem, deakkor is külsőleg ront az összképen és nem tudom elmagyarázni....MIkor régebben poénkodtam, hogy én is levágatom a hajamat mondta, hogy azt próbálnám meg....Azóta persze mondja, hogy oké.

Mit csináljak, hogy a vonzalom külsőleg emiatt ne csökkenjen?:((


2012. jan. 11. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegyetek a szexhez parókát.
2012. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló nagyon vicces:D
2012. jan. 11. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
hajnövesztőszert csepegtess a kajájába
2012. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
üzend meg neki hogy a szöke csíkokkal ugy fog kinézni mint egy vaddisznó
2012. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon hallgat rám, hogy nem áll jól, mertmegígérte.

ÉS amúgy is az Ő döntése. AZ a bajom, hogy nem akarok ennyire a külsőségekre menni, de ha nagyon nem áll jól neki nem tudok mit csinálni...és most nekem van bűntudatom....mert félek, hogy taszítani fog ez egy picit.

2012. jan. 11. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
én a pasimat kívántam akkor is amikor haja volt és kopaszon is... nem változott.
2012. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hülye felszínes ribanc vagy.
2012. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Írtam is, hogy undorítóan viselkedem. Ezért szeretmnék változni. Ha már belátomahibáimat az jó szerintem.....

Akkor velem van a baj.

2012. jan. 11. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
És mi lesz ha később egy két év mulva el kezd kopaszodni és akkor ott hagyod? nem is szereted igazán csak testileg vonzódsz hozzá, szerintem hagyd ott most ne vesztegessétek az időtöket.
2012. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért viselkedne undorítóan? Ha a barátnőm kitalálná, hogy ő mostantól kopasz lesz, én is elküldeném a fenébe :D Legyen már fontos neki, hogy tetsszen nekem.
2012. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!