Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi időnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy valaki készen álljon egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt a barátommal.pár honapja szakitottunk,és állítolag nagyon szeretett.igy pár honap elteltével már új barátnője van.szerintetek ez nem korai egy kicsit?vagy csak felejteni akar?mert pár napja még azt mondta hogy nem lépett túl rajtam
2012. jan. 11. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha már nem szerelmes beléd, csak szeret, kötődik, hiányzol stb... viszont valaki másba szerelmes, na akkor már szerintem készen is áll.

ez meg hogy korai-e, azt csak ő tudhatja, mindenkinél más ez az idő, amíg túllép.

hát figyelj, amúgy biztos gondol még rád, azért 4 év sok idő, lehet, hogy nem lépett túl rajtad teljesen, de attól, hogy még érez némi kötődést, ne nagyon gondold túl... nem hiszem, hogy újra akarná veled kezdeni (bocs, ha félreértem, de kicsit azt érzem, mintha ezt szeretnéd)

2012. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5 évig voltam a barátommal. Miután szakítottunk, rá 3 hónapra megismertem valakit, akivel imádtam beszélgetni, és elkezdtem érezni azt a bizonyos bizsergést. 3 heti ismeretség után összejöttünk, azóta eltelt egy év és még mindig hihetetlenül szerelmes vagyok belé. Szörnyű, hogy z előző barátommal igaziból már nem is szerettük egymást, csak a kötődés miatt volt nehéz elválni. Szerintem azt nehéz nagyon elfelejteni, akibe még szerelmes vagy, ebbe kell több idő. Ha már nem volt igazán jó, akár 2-3 hónap múlva is jöhet más, hiszen már úgysem voltál szerelmes. Ez a nem léptem túl rajtad dolog meg olyan, hogy nehéz felejteni azt, akivel rengeteg évet töltöttél együtt, sok közös percetek volt, és sok titkotok, aki eddig a legjobban ismert. Ezt nehéz feldolgozni. Szerintem ilyenkor az a legjobb, ha egy ideig nem beszéltek egymással, a hétköznapjai majd telnek, és te szépen kiesel belőle. Később persze maradhattok barátok, de eleinte mindenképp jó szerintem a távolságtartás - hogy ne bukkanjanak elő mindig az emlékek.
2012. jan. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges ezen agyalnod. Ő már nem hozzád tartozik, nem a te dolgod, hogy kivel van és mit csinál. Elhiszem és megértem, hogy marhára bánt, de mivel ő már NINCS, itt kizárólag te vagy a fontos és a te boldogságod, úgyhogy arra koncentrálj. Egyébként teljesen változó, ki mikor érzi magát felkészültnek egy új kapcsolatra. Az első komoly kapcsolatom után kb 1 évig voltam egyedül, a legutóbbi óta pedig fél éve. Ezt nagyon nehezen hevertem ki, mostanában kezdem újra érezni, hogy felcsigáz 1-1 pasi, vonzalmat érzek, kellemes bizsergést, de hogy szerelmes is legyek valakibe újra és párkapcsolatot akarjak, ahhoz még kell idő:)
2012. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És igaza van az előttem szólónak, akibe szerelmes voltál és úgy dobtak, azon pokoli nehéz túllépni, na akkor sok idő kell, hogy újra nyiss mások felé.
2012. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!