Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi időnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy valaki készen álljon egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt a barátommal.pár honapja szakitottunk,és állítolag nagyon szeretett.igy pár honap elteltével már új barátnője van.szerintetek ez nem korai egy kicsit?vagy csak felejteni akar?mert pár napja még azt mondta hogy nem lépett túl rajtam
2012. jan. 11. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kb 10 perc
2012. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1 századmásodperc
2012. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Hiába pontoz le mindenki,akkor is leírom:

A szerelem a hormonok játéka,tehát amikor ezek a hormonok már nem 'hiteteik el veled',hogy a másik közelében a mennyországban vagy,akkor állsz készen egy új kapcsolatra.

(aki nem hiszi:GOOGLE)

2012. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Macs1209 ***** válasza:
60%

Nem pontozlak le, sőt kaptál 1 + -t.


A szerelem kémia. A szeretet, az érzelmi kötődés,

amig a hormonok tombolnak, az már agyi cucc...


Ha elmúlik a hormon hatása, akármikor bele tud

szeretni akárkibe..

2012. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én is pont 4 évig voltam egyűtt a pasimmal 1 éve lett vége,ő 2 hónap után talált valakit én szinte rögtön de csak felejteni akartam és azóta sincs normális kapcsolatom :/ még neki mindig az az 1 lány van de sokszor szakítottak,szóval se én se ő nem tettűk túl magunkat ezzen,sajnos én még mindig szeretem őt :'(
2012. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én se pontozlak le. Mert ez tényleg így van :) A hosszú párkapcsolatokban sem szerelmesek egymásba az emberek, csupán a szerelem idővel átalakul szeretetté, a közös emlékek és célok tartják össze a párokat.

Az, hogy a volt barátodnak új barátnője van, arra annyit tudok csak mondani: Nőre nő a gyógyír!

az hogy mennyi ideig tart míg elfelejted? ez mindenkinél más. Én 3 éves kapcsolat után 6 hónapig tébláboltam, mostanra érzem úgy, hogy készen állok.

2012. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
es gondolod még ö is szeret?vagy veled már nem akar lenni,ezért mással probálkozik,csak nem sikerül?
2012. jan. 11. 18:42
 8/14 A kérdező kommentje:
és gondolod hogy az vezethet valami jóra ha felejtés céljábol összejön valaki valakivel?
2012. jan. 11. 18:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Függ a kapcsolattól. Egyik exemet kb 1 hét volt "elfelejteni", bár megfelelőt, akivel újra kapcsolatba léptem "csak" egy hónap múlva találtam. Míg egy másik exem után kellett másfél év..

Szerethetett nagyon, de könnyedén megeshet, hogy már nem. De amúgy is, nem mindegy? Szakítottatok, dolgozd fel, és lépj tovább, ne a múltban élj.

2012. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

18:39-es vagyok

mint már leírtam a mai napig nem tudtam rajta túllépni,egy másik kapcsolatba belemeni pedig elég rossz attól nem teszed magad túl rajta én megpróbáltam nem ment :/

2012. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!