Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most azt mondja, hogy nincsen ideje egy komoly kapcsolatra, akkor később még megváltozhat a véleménye? (fiúk véleménye kéne)

Figyelt kérdés

Most fog végezni az egyetemen, rengeteg vizsga meg stb van neki és azt mondta, hogy nem lenne most ideje egy kapcsolatra. Mondtam neki hogy én nem igénylem őt a nap 24 órájában, de azt mondta hogy neki lenne rossz érzés, hogy ha nem tud annyi időt velem tölteni amennyit szeretne. Én mondtam neki, hogy nekem inkább az fájna ha más is lenne neki, és azt mondta, hogy biztos hogy nem lesz más, ezt meg is ígéri. Igazából most ilyen jön, itt alszik aztán másnap délután haza megy állapot van. De ha kimegyek elé mikor jön, akkor kézen fogva sétál velem a nyílt utcán, ölelget, csókolgat rögtön amikor meglát. Esténként sokat beszélgetünk mindenféléről. Családjainkról,barátainkról,egyetemről. Nem csak szexelünk hanem szeretget is. Éjszaka szoktam érezni hogy csak úgy betakargat, oda bújik hozzám, megsimogat.

Igazából kb 3 naponta így is találkozunk és egy egész éjszakát meg egy fél napot együtt vagyunk, ennél többet én sem biztos hogy igényelnék így egy kezdeti kapcsolati szakaszban. Plusz még ha egyikőnknek sem lesz más az életében akkor nem igazán értem, hogy miért ódzkodik vagy mitől fél, miben változna a dolog ha kapcsolatban lennénk.


20L (fiú 22)


2012. jan. 4. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nyilván soha életében nem lesz ideje komoly kapcsolatra.

Te retardált vagy?

2012. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyi drága ez pofon egyszerű most végez az egyetemen és ő szeretné a legjobbat kihozni magából ami érthető. Ha úgy viselkedik veled ahogy mondtad akkor valószínű, hogy a vizsgák után össze fogtok jönni. De ez csak az én véleményem lehet az is a háttérben hogy azért viselkedik így mert nincs ideje arra hogy minden napra más csajt fűzzön és kell neki egy biztos pont ahol letudja vezetni a feszkót és amint végzett a vizsgákkal elhanyagol téged és újra csajozni kezd. :D Csak hülyülök biztos összejöttök.
2012. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát. Én lány vagyok, de ugyanezzel a helyzettel személyes tapasztalat: a vizsgái után is talált indokot, hogy miért nem és aztán fél után hagytam annyiban, mikor már a rózsaszínfelhős elmémnek is világossá vált, hogy semmi komolyat nem akar.

Szerintem emberfüggő amúgy.

2012. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!