Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy egy férfi, "mégiscsak egy? Férfi"? Nők, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Csak hogy érthető legyen a kérdésem: Egész jó gyerekkorom volt. Tökéletes család/ apa minta. Mindig is apás voltam. Azt hittem hogy ő legjobb ember a világon...

16-17 éves lehettem amikor anyám talált egy sms-t a telefonjában. Ezzel kezdődött. Anyukámat totál padlóra küldte. Egy évi szenvedésébe és nyomozásába került mire tagadhatatlan lett hogy van egy harmadik személy. Ott omlott össze az eddigi harmonikus életem. Folyamatos hazugságok. Volt itt öngyilkossági kísérlet (anyám részéről), volt itt üvegasztalfelrúgás (apám részéről) <- merthogy mi nem hisszük el hogy nincs senkije. Persze. Azóta se tudom ezeket a dolgokat feldogozni. Szemét, görény módon viselkedett. Még ő volt sokszor megsértődve a kérdezősködéstől. Undorító, gusztustalan. Ők együtt maradtak. De semmi sem állt helyre. Anyám továbbra is labilis idegileg, apám meg úgy tesz mintha semmi se történt volna. Azon vgayok hogy feldolgozzam a történteket, de félek soha többé nem fogok megbízni egy férfiban sem.


2012. jan. 11. 12:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem az segítene a legtöbbet ha megbeszélnétek... Gondolj bele, te sem vagy ugyanolyan, mint x másik nő. :)
2012. jan. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű. És érthető is, hogy ilyen érzelmeket váltott ki belőled ez az esemény. Hiszen az első férfi, aki szeretett téged, az az apukád, és egy lány életében ez meghatározó érzelem.

Én is biztos padlóra kerülnék, ha kiderülne apukámról valami hasonló.

A probléma ott kezdődik, hogy a szüleid nem tudták normálisan megbeszélni a dolgot. Ez hiba. Ha ők nem képesek erre, akkor te sem fogod ezt tudni teljesen feldolgozni. Talán ezen kéne változtatni. Hogy hogy, azt nem tudom sajnos. :(


Mindenesetre kívánom, hogy megoldódjanak a gondjaitok!


24/n

2012. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt igazából lehetne ujjal mutogatni a nemekre. Attól hogy a családodban az apukád volt aki félre lépett, attól rengeteg családban a nő teszi ezt meg. Szóval ennyi erővel nem kéne bíznod magadban sem, mert nő vagy, persze más, ha ezt neked át kellett élned. Az én párom mindig is azt látta, hogy a nők kacsintgatnak félre a házasságban, és én is sok történetet olvastam már itt mind nő, mind férfi félrelépéseiről. Tudom, hogy nehéz, de ezt le kell rendezned magadban. Vizsgáld az emberi természetet. Nem minden ember egyforma. Mindenki mást tapasztalt, és mások az elvei. Mindenki féltékeny, de ezt kordában kell tartani, hogy ne menjen a kapcsolat rovására. Attól hogy anyukádat megcsalták, nem jelenti azt, hogy minden pasi megtenné ugyan ezt. Szerintem ugyan annyi férfi lép félre, mint nő. Csak jól kell választani. Bár nem ugyanaz, tudom, de én (is) bőrömön tapasztaltam, hogy akiben bízol és tökéletesnek tartod és á dehogy ő sose...mégis megteszi. Ennek ellenére képes vagyok bízni a jelenlegi barátomban, és hinni, hogy nem minden pasi egyforma.
2012. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Ismerős a szitu, nekem is ilyen gyermekkorom volt. És a felnőtt kor a valós feltételezést mutatta.


Hiába volt angyali párom, akiről a büdös életben sem képzeltem volna, mégis megtette 1 év után.


Én már nem hiszek abban, hogy van férfi, aki hű tud maradni. Soha nem lesz ilyen!


24/N

2012. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ennyire pesszimistán látni a dolgokat. Vannak olyan férfiak, akik igenis hűségesek tudnak lenni a párjukhoz. Persze napjainkban rengeteg ellenpéldával találkozunk, de nemcsak a férfiak, hanem a nők oldaláról is. Azon izgulni, hogy megcsal e vagy sem, nem érdemes. Ha meg akar csalni, megfog. Szimplán repül és jön a következő. Az apukád megcsalta anyukádat valamilyen oknál fogva. Azonban ne magadat büntesd az ő cselekedete miatt! Mindenkinek a saját lelkiismeretével kell elszámolnia és azzal, hogy önmagadat (és persze másokat) ostorozod a történtek miatt megakadályozod, hogy egy boldog és harmonikus kapcsolatban élhess. Általában a félelmeinkkel vonzzuk be magunknak a problémákat. Minél jobban tartunk valamitől, annál valószínűbb, hogy szembesülünk az adott helyzettel. Pozitívan kell hozzá állni a párkapcsolathoz is, mint minden máshoz. Próbálj megbocsátani Apudnak amit tett és talán akkor te is megkönnyebbülsz. A megbocsátás nem jelenti azt, hogy egyetértesz azzal, amit cselekedett, szimplán elfogadod a tényt, hogy ő sem tökéletes. Félreértés ne essék, itt nem azt mondom, ha valaki megcsal valakit, akkor mellette kell maradni. Ha valaki ilyet tesz, akkor nem tiszteli a másikat, így ilyenkor tovább kell lépni. Tovább lépni, de nem haraggal! Nehéz, de nem lehetetlen. Megbocsátás és elengedés :)!
2012. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Iszob! ez nagyon jó volt. köszönöm :)
2012. márc. 9. 16:43
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)! Sok sikert kívánok Neked :)!
2012. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!