Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit?

Figyelt kérdés
Kb. november vegen megismertem egy sracot a sulimbol.O kerte el a szamomat az egyik osztalytarsamtol.Beszeltunk telon,msn-en...magabiztosnak tunt hogy akar is valamit. Suliban szuneteken is beszeltunk parszor, de elegge szegyenlos vagyok, igy ilyenkor olyan visszautasito vagyok, es mintha szamba se vennem az illetot(de ez az elejen van, utana megbatorodok). Es persze vele is igy voltam...mondta is...de en rafogtam hogy mar szunet vege volt stb. egyszer suli utan egyutt mentunk hazafele, jol elbeszelgettunk meg minden, es megprobalt megcsokolni de en nem engedtem...mondtam neki hogy ne haragudjon, de nalam ez nem igy mukodik...szerencsere nem haragudott meg,legalabbis nem latszott es mondta is hogy nem. Utana meg beszeltunk ugyanugy meg suliba is es vakacio elott utolso napokba talalkoztunk utoljara es akkor volt egy csok es annyi..azota mar ritkabban beszelunk, es kerdeztem tole hogy mi a helyzet...annyit valaszolt hogy jo kerdes...mondta hogy megkell beszeljuk, de nem mondta hogy hagyjuk, nem akar mar semmit...szoval nem tudom mit gondoljak:(
2012. jan. 11. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl kényeskedő vagy. Amúgy ha magabiztos lenne, nem mástól kérte volna el a számod, hanem személyesen.
2012. jan. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy meg akar rakni.
2012. jan. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát elmondta kereken karikán,mit nem értesz? kérd meg a srácot betűzze le neked
2012. jan. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ha nem volt ra lehetosege hogy elkerje szemelyesen?Vagyis aznap mar nem lett volna;))
2012. jan. 11. 01:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy nem könnyű dolog kitenni az ember szívét, és kereken megmondani valakinek, hogy tetszik/szereti stb. Kockázattal jár. Mert benne van a pakliban, hogy elutasítják. Abból amit írtál, neki tetszettél akkor. Azóta nem tudni mi van, és a választ erre ő fogja megadni. Gondolom neked is tetszik, különben nem járna a fejedben. Kockáztass és mondd meg neki. Bátorságra van szükséged igen, de senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy hogy fog reagálni, csak ő. Ha neki is tetszel, meglátod az arcán, vagy meg is mondja. A legjobb hozzáállás a bátorsághoz az, hogy számíts arra is, hogy elutasíthat, és kicsit fogadd el. Csak annyira, hogy tudd, hogy benne van a pakliban, és ne törj össze nagyon ha esetleg tényleg valami ilyesmiről van szó, bár nem hiszem, abból, amit írtál. Úgy tűnik, egyikőtök sem tudja, pontosan mit is csinál, új terület. Valószínűleg ő is fél. Bátorság, mondd meg neki, beszélj vele.
2012. jan. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És miért sürgeti ennyire?
2012. jan. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma 01:40-es valaszolo koszi:) Utolso valaszolo, fogalmam sincs:(
2012. jan. 11. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!