Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy nem érdemes foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Eddig 5 randim volt egy 32 éves férfival (én 25 éves vagyok). Úgy nyilatkozik magáról, hogy nehezen nyílik meg, és nehezen fogad bárkit a bizalmába. Hogy először barátságot kell felépíteni, amiből aztán lehet több is (párkapcsolat). Kettőnkről is így gondolkodik.


Van a lakóhelyeink között egy kis távolság (ami amúgy akarattal áthidalható lenne), így nem találkozunk minden héten.

Valahogy nem halad előre ez az egész közöttünk, és sokszor van, hogy sokáig nem keres. Most 8 napja nem jelentkezik, még csak egy sms-t sem írt, hogy boldog karácsonyt.


Van ennek így értelme? Úgy érzem, ha ilyen "intenzíven" érdeklődik irántam, akkor megőszülünk mindketten, mire ez az ismeretség elmélyülne. Azért 5 randi után, ha valóban érdeklem, szerintem felhívna időnként, de minimum többször jelentkezne.


Mit gondoltok?


2011. dec. 25. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hat szerintem ez a dolog nem fog menni.

vannak meg rendesebb pasik is.

1 nap nem hiv, vagy max ketto mert tenyleg el van foglalva, de hogy 8 napig nem hiv , az mar kritikan aluli.

hagyad hogy o epitgesse a baratsagokat, addig te epitgessel egy komoly kapcolatot valaki massal.

2011. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Vagy meleg vagy van valakije.. ha egyik sem akkor meg serult.
2011. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, ismerkedj mással szerintem is.
2011. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért sztem te is kereshetnéd. Vagy rosszul gondolom? Lehet arra kíváncsi, h érdeklődsz-e utána...
2011. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Az, hogy én szeretném, ha ebből kapcsolat lenne, nem kérdéses. Legutóbbi két alkalommal felutaztam hozzá, hogy találkozhassunk. Iszonyat korán keltem, csak, hogy sokat lehessünk együtt, és nagyon későn is utaztam haza, pedig másnap már dolgoztam. Ráadásul mindezt úgy, hogy az utazás sem olcsó mulatság nekem.

Ezzel ő is tisztában van.


Viszont az nőként szerintem nem az én dolgom, hogy elsőként küldjek sms-t neki, ha már számot cseréltünk, vagy elsőként hívjam fel.

2011. dec. 25. 14:52
 6/12 anonim ***** válasza:
A helyedben nem fektetnék túl sok energiát ebbe az egészbe. 5 randi az már bőven elég ahhoz, hogy megismerjen valamennyire, és hiányoljon maga mellől, ha napokig nem tud rólad. Attól még, hogy nehezen nyílik meg, egy sms-t tud küldeni, vagy felhívni, ez nem ezen múlik.
2011. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanezt éltem át! Neten ismertem meg, ő 33 éves, nagyon zárkózott pasi, mi 7 alkalommal találkoztunk. Ha én nem küldök sms-t, akkor előfordul, hogy 5 napig nem is kommunikáltunk!Én viszont beleszerettem és volt mát testiség is!:-)

Szóval, ha tetszik legyél türelmes, sajnos vannak ilyenek, akiknek idő kell a bizalomhoz, elfogadáshoz!

2011. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Mióta kiírtam a kérdést, több idő telt el, ugyanis most már ki van emelve. Ide s tova nem keres semmilyen formában 12 napja.

Az, hogy nem akar mélyen beavatni a titkaiba, mert idő kell neki a bizalomhoz, nem mentség az érdeklődés hiányára.


Kíváncsi vagyok, mikor fog jelentkezni, ám nálam most már lapát díjas ez a pasi.


Megszerettem és tetszik, de nem fogom eltűrni, hogy ilyen szinten elhanyagol.

2011. dec. 28. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert es ne hagy magad.. :)
2011. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj egy provokatív sms-t, ugrasd ki a nyulat a bokorból! Nekem bejött! Ma reggel jöttem tőle haza!:-)))
2011. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!