Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, a barátnőm 18,1 hétig jártunk a szülei megtiltották neki hogy velem legyen, a csaj még szeretné de a szülei befolyásosak, mit kellene tennem hogy ujra összejöjjünk? Amúgy meg szeretjük is egymást.

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 23:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1 hét?!

wáóóóó :D

2012. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a 18,1 hét az pontosan hány perc volt? Mert az 1 tized az lehet hogy durva kerekítés és emiatt sántít a dolog.
2012. jan. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A Lány 18 éves és egy hétig jártunk...

Mit kellene tennem?

A szülei nem engedik hogy járjunk mert én fiatalabb vagyok ez a baj...

2012. jan. 11. 11:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves lány ugy gondolom,hogy eltudja dönteni,hogy kivel akar járni...Föleg,ha ragaszkodtok is nagyon egymáshoz...Ne figyelj a bunko hozzászolásokra...Nem neked kell bármit is tenned hanem a lánynak kell megértetnie a szüleivel,hogy ö eltudja dönteni,hogy kit akar maga melé..Amugy nem értem,hogy valaki miért regisztrál a Gyakorikérdésekre, ha bunko, itt kérdéseket szoktak felteni ...És válaszra várnak, nem olyan emberekre kiváncsiak , akik itt verik a nyálukat, mert talán élöben nem mernek beszolni , vagy felszolalni...;)) Puszi :)
2012. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Sokat segitettél tényleg! Csak annyi a probléma hogy a lány sajnos nagyon ad a szülei véleményére és ezt kellene valahogy megoldani az nem lenne megoldás hogy ha beszélnék a szülőkkel a lány tudta nélkül, hogy ne szóljanak bele?
2012. jan. 13. 03:05
 16/16 anonim ***** válasza:

Vannak olyan szülök, pontosabban Apák, akik azt szeretik,hogy ha a Fiú eléjük áll és megmondja,hogy ö szereti a lányukat. Másrészt igy ök is szemtöl szembe találkozhatnak veled és ha 100 % ban nem akarják a ti kapcsolatotokat, akor ezt megmondhatják és , ha nem értesz a szép szóbol sajnos még jobban elmérgesedik a helyzet.

Hát értem,hogy a Barátnöd add a véleményükre , mert ez igy a normális, de nem mindegy,hogy be beszélik a fejébbe, vagy rá döbbenteték arra amit ö is akarna..Én azt tudnám javasolni,hogy a szüleiddel együtt hivjátok át magatokhoz vacsorára az egyiknap öket. És ott jobban megismerhetnek téged, és a szándékaidat. Ne arrol beszélj,hogy neked milyen fontos a lányuk, hanem a barátnödre figyelj. Kérd meg a szüleidet,hogy ök hivják át a barátnöd szüleit, mert neked nagyobb az esély arra,hogy nemet mondjanak. !!

2012. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!