Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdtem egy lánnyal kavarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem egy lánnyal kavarni már tényleg jól is működne meg minden de van egy pici bökkenő. A csaj egy 4 és fél éve hajt egy férjes pasira és az még mindig csak hitegeti?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy csak játszik vagy időt szeretne nyerni vagy esetleg nem akar két szék közé huppani.Azt miből tudhatom meg hogy tényleg érez e valamit és nem csak hiteget vagy szexuális segédeszköznek használ?
2012. jan. 10. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a pasi férjnél van, sztem nincs sok esélye nála... :)

Komolyra fordítva a szót, egyébként sincs sok esélye nála, és amíg ezt nem tudja elfogadni, addig bizony nem lesz teljes szívvel Veled. Ha meg mégis összejönnek, akkor Te fogsz huppanni. Szóval én otthagynám a picsbe.

2012. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a lányt, ha 4 év után se jött rá, hogy a pasi csak szorakozik vele akkor nincs mit vele. Érezhet irántad is valamit, de nem leszel első neki. Keress egy olyan lányt aki nem arra vár, hogy egy családot hagyjon el a pasi.!!!
2012. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joco901019 ***** válasza:
Hagyd a bánatba szerintem nem érdemes rá pocsékolni az értékes időt akármilyen szép csajról van is szó. Hidd el tudom mi a szitú hasonló szituációba már voltam én is. Csak ott a pasi, akire a csaj hajtott nem volt nős. Én meg csak barátnak voltam jó ennyi az egész tehát néz más után.
2012. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!