Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem, hogy szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem, hogy szeret vagy hogy számíthatok rá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy ideje együtt vagyunk. Állítása szerint szeret, de mégsem hiányzik neki, hogy beszélgessünk. Ha ő elmond valamit, nem várja, hogy ezt valami reakció is kövesse. Számára az is elég, hogy elmondhatta, én azonban ennél többet szeretnék egy beszélgetésben: érezni, hogy valaki megért vagy valamilyen módon reagáljon rá legalább egy véleménnyel. A kapcsolatunk nem nemi vágyakon alapszik, tehát nem ez az oka az együttlétünknek. Ha én akarok valamit, ő nem annyira, azonban ha én nem akarok valamit, ő annál inkább szeretné. Úgy érzem, hogy minden iránt inkább az akadályok erősítik benne a vágyat. Ha valamire könnyedén rábólintok, az már nem is olyan fontos a számára. Mire utalnak ezek?
2012. jan. 10. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szeret kötekedni talán...ha pedig nem hallgat meg, add tudtára, hogy egy beszélgetés és véleménycsere abból áll, hogy közösen meghallhatják egymást.
2012. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a barátommal aztán rájöttem, hogy ennek semmi értelme. Nem keresett, csak ritkán, én sem nagyon kerestem és az volt a szomorú hogy nem is annyira hiányzott... Aztán elváltunk egymástól.
2012. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, de ő keres engem, csak nem igazán értem, h mi rá az indítéka.

Úgy érzem, meghallgat ő, de mégis cserbenhagy úgy mondva, hiszen nincs semmihez hozzáfűznivalója, mintha nem lenne véleménye. Olyan, mintha azt várná, h mikor fejezem már be a mondandóm. Nem érdeklik a részletek, csak tömören várja, h elmondjam.

2012. jan. 10. 22:27
 4/7 Hanariko ***** válasza:
ez gáz...
2012. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy könnyű mondani, de nincs értelme rabolnotok egymás idejét. Semmi értelme, ez így nem is kapcsolat, olyan mintha egy barátoddal lennél, illetve még olyan sincs, mert a barátok szívesen hallgatják végig a másikat, és tanácsot adnak, véleményt mondanak.

Gondolom vannak jó dolgok is a kapcsolatotokban, arról nem írtál, de szerintem ez nagyon nyomós ok, hogy nem keresitek egymást, meg szinte nem is érdekled őt. Ne pazarold az időd, és minél tovább maradsz vele, annál nehezebb lesz a szakítás. Legyél bátor!!

2012. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hasonló kapcsolatom.

1,5év után szakítás lett a vége.Életem legjobb döntése volt.

Elegem lett abbol hogy nem ér a szavam semmit, mindent én tudok meg utoljára, és amit én mondok nem lényeg ha elfelejti.Persze nem mondom hogy bár ne ismertem volna meg, mert a kapcsolatunk alatt olyanokon estem át ami megerősitett és igy vagyok ma az aki.

Akkor megtanultam, hogy akármijen vagyok, ezt a hanyagságot, senki nem érdemli, nekem ettől több kel és ha ő ezt nem hajlandó megadni akkor nincs miről beszélnünk.

Nállunk az volt a módi hogy mikor már elegem lett ezekből a dolgaiból elmondtam neki a válasza csak annyi volt hogy ő nem akar minden 7végén ilyen kiselőadásokat hallgatni.De ha nem tudtam neki felvenni a telefont akkor már egyből meg voltam gyanusitva..Az í-re a pontot az egyik munkája tette be, mert decemberben megemlítete hogy nyáron lehet- ismétlem LEHET- hogy a balatonnál fognak tetőt építeni.Montam jó.

Nyáron egy hetet otthon töltöttem anyukámnak kellett segiteni mert lebetegedett, arra megyek vissza páromhoz hogy pakol..Bőröndbe. És mikor megkérdem hova megy: Hát a Balatonhoz dolgozni.És hogy biztos mondta nekem. Mire én értetlenkedve magyaráztam neki hogy nem volt erről szó, csak lehetségesen megemlitete 6 hónappal ezelőtt. A válasza vérlázitó volt és másnap haza is mentem,azt mondta (mai napig tisztán emlékszem pedig 5 éve volt) Olyan sok mindenkinek mondtam nem emlékezhetek kit hagytam ki..

Na hát itt abbahagytuk a vitát, másnap eggyüt mentünk a vonathoz én haza őt meg ott vették fel a munkatársai.

Mikor visszatért a munkából(2-3hét) közöltem vele hogy örülöük hogy hazajött, már alig vártam mert már aznap hogy elment eldőntöttem itt vége mindennek, csak nem akartam megzavarni a balatonon való tartózkodását.Remélem jól érezte magát és minden jót.

Egy év mulva megismertem a mostani vőlegényem és juniusban esküszünk. Megtanultam becsülni magam annyira hogy tudom mit érek és tudom mit és kit akarok.Most igazán Boldog vagyok.

2012. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,mond el neki,mi zavar,ha intelligens,meg fogja érteni... mi férfiak őszintén kifejezzük mit gondolunk,gondolom a barátod is,akkor figyel rád jobban,amikor valami érdekset mondasz. meg én pl. soxor nem is veszem észre mit mond a lány aki beszél hozzám,de ez nem azér van mert nem érdekel,hanem éppen nézem és gyönyörködöm,h milyen jól néz ki...érted,lehet jobban szeret mint gondolnád...
2012. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!