Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? (kerdesed tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? (kerdesed tul rovid magyarazatod tul hosszu)

Figyelt kérdés
16eves lany vagyok. Leirom mi van velem: szoval meg nyaron "kavartam" egy sraccal aki nagyon messze lakik tolem. De nyaron nalunk( a varosban kb. Ket utcanyira tolem)volt egy honapot. Es nagyon sokat talalkoztunk szerintem nem is volt olyan amikor nem. Igazabol mar evek ota ismerjuk egymast es nekem addig kozombos volt mig nem volt nalunk aztan ugye kavartunk mot a reszletekre nem terek ki. D nem jottunk ossze mert messze lakunk egymastol e mindketten sportolok vagyunk tehat hetvegen ugyanugy vannak edzeseink meccseink amiket nem hagyhatunk ki egyesuletunk miatt sem. Szoval nyar vegen ugye vissza ment es en azota sem tudom elfelejteni, nem tudok tul lepni ezen az egeszen, nagyon hianyzik, allandoan ra gondolok, es mindenrol de tenyleg mindenrol o jut nekem eszembe. Probaltam kozben mas fiukkal osszejonni vag is inkabb ok velem de egyszeruen nem tudok egy fiut sem kozel engedni magamhoz (lelkileg/erzelmileg) es tenyleg mindig o jar a fejemben. Es ami a legdurvabb, hogy tenyleg csak vele tudnam elkepzelni az eletemet is. O szamomra az alompasi. Nagyon sok bennunk a kozos mindig egy hullamhosszon vagyunk, teljesen ugyan az az erdeklodesi korunk is egytol-egyig..Lehet, hogy ez a "szerelem"?
2012. jan. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mert szutykos vagy
2012. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Odáig vagy érte, és igen, lehet, hogy ez a szerelem.
2012. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elso nem szutykos max. Szutyis. -.-;)

Masodik koszonom!:)

2012. jan. 10. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerelem nem csak az egyik félen múlik. Nem ártana megtudni, hogy Ő hogyan érez, aztán ha pont ebben nem vagytok egy hullámhosszon, akkor ne gyötörd magad tovább.
2012. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
O is igy van velem, de mondom nemtudnank megoldani a talalkozast max havi 1szer tudnank talalkozni:/
2012. jan. 10. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!