Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök neki? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van a suliban egy asztal,és a 10.-es fiúk meg egy csaj oda szoktak ülni,aztán mi 9.-es lányok ketten hárman odaszoktunk ülni. Nem zavarja őket,jó fejek és közvetlenek. Van egy fiú aki tetszik nekem,bár én nem tudom,hogy tényleg tetszek e neki. Mindig mellettem szokott ülni,múltkor amikor terpeszben ült"véletlenül" a térde összekoccant az én térdemmel,és a térdét otthagyta a térdem mellet és így 'szorosan' összeért a térdünk. Utána meg felém dőlt és a széknek a karjánál volt a kezem és így a kezét odarakta a kezemhez,utána meg rárakta a kezét a az alkaromra. Aztán volt mikor így ültem,félig felém fordult nézte a földet és így megkérdezte,hogy nem kérek e kólát.. Mondtam nem kérek.:) Meg a széke mindig belül van az enyém meg kívül,aztán kevés a hely és vagy felállok és megvárom míg bemegy vagy ott maradok a helyemen. Ő mindig mondja,hogy maradjak nyugodtan a helyemen,és mindig így átlép de valahol mindig hozzám ér.:D Többször megfigyeltem,hogy a lábfeje mindig felém mutat,akár merre is legyek tőle:vele szemben,vagy mellette stb. Nem szoktunk sokat beszélni,én meg félek és nem merem leszólítani.. Néha így rám nézett,és találkozott a tekintetünk,de az nem volt sűrű..Azt meg végképp nem tudom,hogy bejövök e neki. Álmokat meg nem akarok kergetni..


16/L


2011. dec. 14. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A srác vagy irtó rendes vagy irtóra bejössz neki!:-)

Egyébként ha Te ilyen apróságokat is észre veszel akkor nem hiszem hogy csak tetszik neked...;-)vagy várj egy kicsit hogy nyisson vagy nyiss Te.

2011. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese.
2011. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lana95 válasza:
Szerintem , te is tudod a választ a kérdésedre. Annyit kell csak megtudnod hogy gyakran szédít -e lányokat . Mert ha nem akkor szerintem ez itt minden csak nem egyszerű barátság . 1 nagyon jól bevált módszer (mivel ezek szerint olyan nagyon mégsem lép , mert nem kérdez rá a járás dologra) : Menny olyan partira ahol ő is ott van , és mikor táncolsz nézz mélyen a szemébe , és vagy odajön hozzád , vagy elkapja hirtelen a fejét és vagy mosolyog vagy erősen gondolkodik <--- ez IGEN ! ha pedig úgy csinál mintha nem is látta volna , vagy látott és nem érdekli akkor --- Nem :D huuhh... csak ennyi csók 17/L
2011. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát bejáró a suliba,és nem tudom,hogy hol szokott bulizni.:)

Van egy osztály társam aki régóta ismeri,és azt mondja jó fej,és rendes fiú. Fogalmam sincs,hogy mihez kezdeni,majd megpróbálok vele beszélgetni vagy nem tudom.:D

2011. dec. 14. 19:56
 5/8 A kérdező kommentje:

-kezdeni


*kezdjek

2011. dec. 14. 19:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet,hogy az osztályból az egyik csaj hülyét csinált belőle.. Szemétség lenne a sráccal összejönnöm?:S
2011. dec. 14. 20:52
 7/8 anonim válasza:
nem hinném hogy szemétség lenne, amit csinált vele az a csaj, már a múlté. Szerintem nagyon szép pár lennétek :)
2011. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Úgy legyen!:)
2011. dec. 14. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!