Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lettem ilyen türelmetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ilyen türelmetlen?

Figyelt kérdés

34F

7 hónapja otthagyott a bnőm. Időközben történt egy családi tragédia is. Miután ezt feldolgoztam, 2 hónapja, csak a párkeresés jár az fejemben, és folyamatosan ideges vagyok, sokszor nagyon lehangolt. Mindenféle társaságba, klubba járok idegenekkel + társkeresőn kutakodok meg minden, és 2 sikertelen randin kívül egyelőre semmi eredménye, mintha nem kellenék senkinek, csak a nálam idősebbeknek, ami no way.. Nem értem, hogy miért. Jó társasági ember vagyok, van humorérzékem is, azt hiszem. A kérdésem: csak türelmetlen vagyok, és normális az, hogy 2 hónap alatt az embernek még egy intimebb hangvételű beszélgetés sem jön össze? Köszönöm a normális válaszokat, az ügyeletes "mert csúnya vagy"-embert pedig megkérem, hogy maradjon ki ebből a körből.


2012. jan. 10. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hónap egyáltalán nem sok idő, van aki évekig hiába keres párt.
2012. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lazulj el majd összejön!
2012. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vicuska87 ***** válasza:
ne akard ennyire görcsösen a dolgot, és hidd el, bele fogsz botlani az igaziba
2012. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát igaza van az elsőnek, 2hónap még egyáltalán nem a világvége.amúgy vannak ilyen időszakok az ember életében, amikor baj baj hátán, esetleg egy tragédia, megoldatlan problémák. erről is szól igazából az élet. próbáld meg sztem először helyrerakni a dolgaidat, foglalkozz a kitűzött céljaiddal(ha csak nem ezeket már eddigi életed során mind megvalósítottad). most én is ezt teszem. görcsösen nem akarok már semmit. sőt most már egyáltalán nem akarok kapcsolatot és erre föl kapom az ajánlatokat.

de ne csak mondogasd h tényleg nem érdekel senki, hanem belül is így kell gondolnod. akkor tuti megtalálnak:))

2012. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hmmm.. köszi :)
2012. jan. 10. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a korodat nézzük, akkor ugye a 26-32 közötti nők, akik esélyesek lehetnek - általánosítás alapján - nálad. Ők meg éppen családot alapítanak, nagy többségben, azaz elég nehéz kapcsolatot kialakítani velük.

Egyébként meg mi a gond az idősebbekkel? Nekem szinte csak idősebb kapcsolataim vannak, olyan 7-10 évvel és teljesen működik a dolog ...


37/F

2012. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 7hónap után most jött össze egy kis beszélgetés,ismerkedés.Sajnos a férfi annyira nem jött be,hogy randit is kérjek,de azért már az ajánlatnak is örültem,hogy legalább volt akinek tetszettem:)


Ne add fel:)


24N

2012. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mármint h elmenjek a randira:D

nem én kértem randit.. :D

2012. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mac8: sajnos nem tetszenek, ha fejre állok, akkor se :(

Egyébként belátom, hogy az lenne az ideális.

2012. jan. 10. 15:39
 10/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok amúgy. akkor keress egy fiatalabbat, csak észben legyen ott. vannak azért olyanok is;)
2012. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!